rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Вид на проживання за інвестиції в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Одним із законних підстав отримати посвідку на проживання в Україні вважаються інвестиції. Внести вклад в економіку нашої держави можуть іноземні громадяни, а також особи без громадянства. 

Якими повинні бути інвестиції? Який їх розмір? Які документи потрібні? І які перспективи і можливості відкривають інвестиції для іноземців в нашій країні? 

Не тільки ці питання виникають у іноземців, які планують оформити ВНЖ в Україні. Зверніться в юридичну компанію «Легал Солюшнз». Наші юристи нададуть вичерпні відповіді на всі питання і нададуть кваліфіковану правову допомогу в оформленні дозволу на проживання. 

Як здійснюється інвестування? 

Іноземними інвесторами можуть виступати фізичні особи, які не є резидентами України, які планують займатися інвестиційною діяльністю і при цьому не мають постійного місця проживання в нашій країні. 

Інвестування слід здійснювати через юридичну особу, зареєстровану в Україні відповідно до чинного законодавства. 

Ще один оптимальний варіант, щоб швидко оформити ВНЖ, інвестувати в нерухомість. На будь-якому етапі інвестування вас будуть супроводжувати наші юристи. Ви можете бути впевнені в безпеці і юридичної правильності кожного кроку. 

Що ми пропонуємо? 

Хочете оформити ВНЖ в мінімальні терміни? Звертайтеся в нашу юридичну компанію.Багаторічний, успішний досвід роботи і висока кваліфікація юристів в області міграційного права, дозволяють надати комплексний юридичний супровід і вирішити будь-які спірні питання, що випливають з правовідносин, пов'язаних з міграцією через інвестиції. 

До числа наших послуг відносяться: 

 • вибір оптимального підстави для оформлення посвідки на проживання; 
 • реєстрація господарського товариства будь-якої організаційно-правової форми «під ключ»; 
 • складання установчих документів; 
 • допомогу в отриманні довідки з банку про зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок; 
 • підготовка необхідної документації для звернення до міграційної служби, супровід клієнта до отримання довідки про ВНЖ. 

Як ми працюємо? 

Ми не просто надаємо допомогу в оформленні виду на проживання, а допомагаємо клієнтам досягти бажаного результату в мінімальні терміни. Для співпраці вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом. 

Після укладення договору наші юристи приступають до виконання поставленого завдання. 

Свою роботу ми організовуємо такий спосіб: 

 1. Визначаємо підставу для ВНЖ. 
 2. Проводимо процедуру реєстрації юридичної особи. 
 3. Отримуємо довідку про внесення грошей на рахунок у банку. Сума інвестицій повинна бути не менше 100 тисяч доларів США. 
 4. Готуємо пакет документів для отримання ВНЖ. 

Крім цих послуг, ми допомагаємо своїм клієнтам адаптуватися в новій державі за допомогою надання комплексного юридичного супроводу господарської діяльності. 

При необхідності ми допоможемо провести переклад документів, їх апостилювання і запевнити в нотаріальному порядку.

Процедура оформлення посвідки на проживання - тривала, копітка і трудомістка. Щоб виключити відмову з боку УДМС, уникнути штрафів за пропуск встановлених строків на тимчасове перебування в Україні, звертайтеся в компанію «Легал Солюшнз».ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар