rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Відновлення бухгалтерського обліку

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Відновлення бухгалтерського та податкового обліку – це послуга з повернення обліку бухгалтерії компанії у відповідний стан згідно із законом України.

Допомога у відновленні обліку в Києві полягає у відновленні первинної документації, також звіряються дані з партнерами та податковою, надсилаються виправлені декларації, поряд з бухгалтерською звітністю. 

За рахунок наших грамотних бухгалтерів, за плечима яких багатий досвід роботи в галузі ведення обліку бухгалтерії та податкової, ми даємо гарантію якісної роботи, підтверджуючи це співпрацею з багатьма фірмами.

НАВІЩЕ ПОТРІБНО ПОСЛУГА ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ?

 • При зниженому стані бухобліку, якщо більше 20% бізнесу не відображаються у бухобліку, або вказані неправильно. У такому варіанті послуга обійдеться меншими витратами, ніж аудиторська перевірка та виправлення за підсумками аудиту.
 • Якщо декларації не подаються та не сплачуються податкові збори, то судові пристави можуть накласти арешт на Ваші рахунки в банку.

Бухгалтерський облік потрібно вести без перерви, зі стабільною фіксацією всіх господарських операцій фірми, надсилаючи необхідні звіти до контролюючих органів. Проте, податкова здатна виявити порушення чи провали у його віданні. При такому варіанті дуже потрібне відновлення звітності. 

Варто додати, що виявити помилки може і аудиторська перевірка фінансових документів, і це найкращий варіант, адже якщо недоліки виявляє контролюючий орган, то фірма має за помилки виплатити штрафні санкції.

Відновлення бухобліку в Києві — це дії, які ґрунтуються на корекції помилок у документах. 

Відновлення бухгалтерського обліку провадиться з метою наведення порядку у всій документації компанії, згідно з чинним законодавством. Щоб мінімізувати матеріальні витрати, пов'язані з допущеними помилками, весь процес відновлення бухгалтерського та податкового обліку здійснюється поряд із надсиланням вірних податкових декларацій та форм бухгалтерської звітності.

Відновлення бухобліку засноване на відновленні регістрів синтетичних, аналітичних та податкових звітностей фірми за рахунок повного або часткового пакету документів, втрата яких трапилася у зв'язку зі зміною місцезнаходження компанії, або заміною бухгалтера, неправильного ведення бухобліку за якийсь період роботи організації.

/p>

ЩО ВІД ВАС НЕОБХІДНО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ У КИЄВІ?

 • первинні документи, що стосуються періоду, що перевіряється;
 • звіти за останній рік;
 • доступ до бази ведення обліку (1С);
 • доступ до програм подання звітності.

Уклавши договір з нами на надання послуг відновлення бухобліку, Ви отримаєте не лише відновлення обліку на поточний період, а й рекомендації наших співробітників щодо полегшення фінансових потоків майбутніх періодів та обліку в цілому.

Окрім робіт, пов'язаних з відновленням документів бухгалтерії та податкової у Вашій фірмі, наші фахівці здійснять консультацію з питань, що виникають, і дадуть грамотні поради щодо майбутнього ведення бухгалтерського обліку за правилами. Ми впорядкуємо Вашу бухгалтерію відповідно до чинного законодавства.

ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС ВИ НАБИТАЄТЕ:

Чітко налаштований облік згідно з нормами законодавства України і вже завтра Вам можна не боятися перевірок, тому що Ви будете впевнені у стійкості своєї фірми.

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ ВІДНОВЛЕННІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ:

 • Звернення до нашої компанії;
 • Проведення зустрічі з компетентними співробітниками нашої компанії;
 • Безкоштовний аналіз ситуації, визначення її складності;
 • Укладання договору на послуги, визначення порядку розрахунків;
 • Проведення попередньої оплати;
 • Збір необхідної інформації для відновлення обліку;
 • Дослідження стану бухгалтерського обліку;
 • Розробка та регулювання із замовником планів роботи;
 • Збір та відновлення первинної документації. У цей етап входить звірка розрахунків із провідними партнерами компанії;
 • Внесення коректив або оформлення нових регістрів бухгалтерського та податкового обліку;
 • Узгодження податкових зборів, оплата виявлених пені;
 • Оформлення правильних податкових декларацій та розрахунків зі страхових внесків у позабюджетні фонди. Оформлення правильної бухгалтерської звітності. Надсилання вірних декларацій, розрахунків до податкових органів та позабюджетних фондів.

Зверніться до нашого менеджера для консультацій з питань відновлення податкового обліку. ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар