rating
4,6/5

Всього відгуків: 52

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Відновлення бухгалтерського обліку

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


З чого складається послуга?

Відновлення бухгалтерського обліку, це послуга про поверненню обліку бухгалтерії компанії в належний стан, згідно із законом України.

Під час цієї процедури здійснюється створення нових, або зміна діючих регістрів обліку податкової і бухгалтерії, відновлюється первинна документація, звіряються дані з партнерами і податковою, а також вирушають виправлені декларації, разом з бухгалтерською звітністю. Також, виявляються інші дії, які потрібні для коректив помилок системи обліку, або його відновлення, коли бухгалтерський облік не робився.

Відновлення бухгалтерського обліку

Чому ми?

За рахунок наших грамотних бухгалтерів, за плечима яких багатий досвід роботи в області ведення обліку бухгалтерії і податковою, ми даємо гарантію якісної роботи, підтверджуючи це співпрацею з багатьма фірмами.

Навіщо ця послуга?

 • При зниженому стані бухобліку, якщо більше 20% бізнесу не відбиваються у бухобліку, або вказані невірно. У подібному варіанті відновлення обліку обійдеться меншими витратами, ніж аудиторська перевірка і виправлення бухгалтерського обліку за підсумками аудиту.
 • Якщо декларації не подаються, і не оплачуються податкові збори, то судові пристави можуть накласти арешт на Ваші рахунки у банку.

На сьогодні багато компаній потребують відновлення бухгалтерського обліку за минулі періоди. Бухгалтерський облік треба вести без перерви, із стабільною фіксацією усіх господарських операцій фірми, направляючи необхідні звіти в контролюючі органи. Проте, податкова здатна виявити порушення у веденні бухгалтерського обліку, або провали в його веденні. При такому варіанті дуже затребувано відновлення бухобліку.

Варто додати, що виявити помилки може і аудиторська перевірка фінансових документів, і це кращий варіант, адже якщо недоліки виявляє контролюючий орган, то фірма повинна буде за помилки виплатити штрафні санкції. Відновлення бухгалтерського обліку - це дії, які грунтовані на корекції помилок, і ведучі за собою виправлення і даних в регістрах податкової, аналітичних і синтетичних, згідно з вимогами законодавства України. Щоб зробити відновлення бухгалтерського обліку, потрібна наявність хоч би якоїсь частини з первинної документації.

При виявленні з бухгалтерському обліку недоліків, потрібно їх негайне виправлення, оскільки одна помилка веде услід інші і в результаті знадобиться повна зміна організації бухобліку. Відновлення бухгалтерського обліку буває повним (якщо переглядаються усі регістри), або частковим (при виявленні помилок лише в частині регістрів)

Відновлення бухгалтерського обліку робиться з метою наведення ладу в усій документації компанії, згідно з чинним законодавством. Щоб мінімізувати матеріальні витрати, пов'язані з допущеними помилками, увесь процес відновлення бухгалтерського і податкового обліку здійснюється разом з відправкою вірних податкових декларацій і форм бухгалтерської звітності. Відновлення бухобліку грунтоване на відновлення регістрів, синтетичних, аналітичних і податкових отчетностей фірми за рахунок повного або часткового пакету документів, втрата яких сталася у зв'язку зі зміною місцезнаходження компанії, або заміною бухгалтера, неправильного ведення бухобліку за якийсь період роботи організації.

Що від Вас потрібно?

 • первинні документи які торкаються періоду, що перевіряється;
 • звіти за останній рік;
 • доступ до бази ведення обліку (1С);
 • доступ до програм подання звітності.

Уклавши договір з нами, Ви отримаєте не лише відновлення обліку на поточний період, але і рекомендації наших співробітників, стосовно полегшення фінансових потоків майбутніх періодів і обліку в цілому.

Окрім робіт, пов'язаних з відновленням документів бухгалтерії і податковою у Вашій фірмі, наші фахівці здійснять консультацію з виникаючих питань, і дадуть грамотні поради, стосовно майбутнього ведення бухгалтерського обліку за правилами. Ми упорядкуємо Вашу бухгалтерію, згідно з чинним законодавством.

Після звернення до нас Ви набуваєте:

Чітко налагоджений облік згідно з нормами законодавства України і вже завтра Вам можна не боятися перевірок, тому що Ви будете упевнені в стійкості своєї фірми.

Алгоритм дій :

 • Звернення в нашу компанію;
 • Проведення зустрічі з компетентними співробітниками нашої компанії;
 • Безкоштовний аналіз ситуації, визначення її складності;
 • Укладення договору на послуги, визначення порядку розрахунків;
 • Проведення попередньої оплати;
 • Збір необхідної інформації для відновлення обліку;
 • Дослідження стану бухгалтерського обліку;
 • Розробка і регулювання із замовником планів роботи;
 • Збір і відновлення первинної документації. У цей етап входить звіряння розрахунків з провідними партнерами компанії;
 • Внесення коректив, або оформлення нових регістрів бухгалтерського і податкового обліку;
 • Узгодження податкових зборів, оплата виявлених пені;
 • Оформлення правильних податкових декларацій і розрахунків по страхових внесках до позабюджетних фондів. Оформлення правильної бухгалтерської звітності. Відправка вірних декларацій, розрахунків в податкові органи і позабюджетні фонди.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар