rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Відновлення водійських прав після позбавлення за п'янку

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Платні юридичні консультації по відновленню водійських прав після позбавлення за пиятику.

Вартість юридичних консультацій - від 1500 грн.

Платні юридичні консультації по відновленню водійських прав після позбавлення за п'янку - це:

 • ефективний, своєчасний, професійний юридичний аналіз ситуації;
 • оцінка реального стану клієнта і перспективи успішного вирішення ситуації;
 • комплексний підхід;
 • високий професіоналізм;
 • вирішення проблеми будь-якої складності;
 • максимальна юридичний захист з дотриманням всіх вимог закону;
 • юридична допомога, де б ви не знаходилися - в Києві, області або інших регіонах України;
 • проведення консультацій онлайн і в телефонному режимі.

Свідомість громадян, які сідають в п'яному стані за кермо автомобіля, поки ще перебуває на невисокому рівні, через що і виникає більшість позаштатних ситуацій на дорозі. З огляду на те, що п'ята частина населення є автомобілістами, а за офіційною реєстрації в україні використовується близько 20 млн. Одиниць автомашин, цифра потенційних джерел автоаварій виходить досить значною.

Як провести відновлення водійських прав після позбавлення

Статистикою відзначено, що велика частина дтп відбувається з вини нетверезих водіїв, особливо автолюбителів, хоча і професіонали від цього не застраховані. Шкідливий «зелений змій» вже зіпсував безліч водійських репутацій і продовжує завдає відчутної шкоди як автомобілістам, так і пішоходам. За перебування водія за кермом автомобіля в алкогольному сп'янінні законодавством передбачено суворе, але справедливе покарання.

Залежно від ступеня вмісту в крові алкоголю у вигляді покарання можна бути застосований великий грошовий штраф до 40,8 тис. Грн., а також позбавлення прав на водіння. У разі вилучення прав за зловживання алкоголем досить складно відбувається подальше відновлення водійських прав після позбавлення. Самому власнику буває не під силу впоратися з таким завданням. В цьому випадку ми прийдемо на допомогу і повернемо права проштрафився водієві. Як же грамотно повернути водійські права без проблем?

Як відбувається повернення водійських прав?

Як правило, процес по поверненню водійських прав займає масу особистого часу і досить складний як фізично, так і психологічно. З цієї причини буде правильніше доручити забезпечити повернення водійських прав кваліфікованих юристів, які мають багатий багаж практичної роботи і глибоку теоретичну базу в цій сфері. Кращі фахівці в області дорожнього права з компанії «легал солюшнз» наприклад, послуги адвоката по дтп займуться рішенням вашого питання і нададуть всіляку посильну допомогу в поверненні водійських прав.

Чи можна повернути права після позбавлення за п'янку

Шлях повернення колишньому власнику прав з управління автомашиною дуже довгий і клопіткий. На думку законодавців, він повинен відбити у водіїв полювання порушувати правила перебування за кермом і вберегти від спокуси керувати автомобілем з перевищенням допустимої дози алкоголю. Щоб повернути права після позбавлення за п'янку, водієві слід подати заяву в відділенні поліції, де зберігаються його відібрані документи.

До заяви додаються

 • Документ, що підтверджує особу;
 • Довідка з медустанови;
 • Довідка про взяття відділенням поліції відібраних водійських прав на зберігання;
 • Судове рішення щодо позбавлення прав в оригіналі і копія.

Повернення прав проводиться виключно за підсумками успішного складання спеціального іспиту з управління автомобілем - теоретичної та практичної частин. А особам, які були позбавлені права на керування автомобілем за пиятику, необхідно пройти позачерговий медогляд. Слід розуміти, що можливості повернути достроково водійські права не існує, всі дії по поверненню проводяться тільки після закінчення терміну, встановленого судовим рішенням.

Чи можна оскаржити протокол Поліції?

В юридичній практиці зустрічаються випадки оскарження протоколів, складених співробітниками патрульної поліції. Але в силу ст.  258 КУпАП такий документ може і не оформлятися. Доцільніше оскаржити постанову про притягнення до адміністративної відповідальності.

Повертаються старі права або виходять нові?

Якщо посвідчення водія було вилучене співробітниками поліції, то воно повертається в первозданному вигляді. Якщо водій був позбавлений прав, то після закінчення терміну і виконання всіх умов, встановлених законодавством, йому видається нове посвідчення, оскільки старе анулюється і утилізується.  

Термін пройшов, який порядок відновлення прав?

Для відновлення прав водієві слід:

 • пройти медичний огляд;
 • здати іспит (теоретичну частину) в сервісному центрі територіального підрозділу МВС;
 • оплатити адміністративні послуги;
 • надати пакет документів.

Чи обов'язково заново складати іспит щоб забрати свої права?

Обов'язкова здача іспиту в сервісному центрі МВС (теоретична і практична частини) передбачена тільки у випадках позбавлення права керувати транспортом на певний термін.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар