Останні новини:

15 Лютого 2018

Відповідальність за продаж алкоголю через РРО, який не вказано в ліцензіїВідповідальність за продаж алкоголю через РРО, який не вказано в ліцензії
0/5
Усього голосів: 0

При роздрібній торгівлі алкогольними напоями вся готівкова виручка повинна проходити через РРО, які вказані в додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (ч. 26 ст. 15 Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів »від 19.12.1995 р № 481/95-ВР). Відзначимо, що в додатку до ліцензії вказують перелік РРО та інформацію про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення, реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, є місце торгівлі. Відомості про таких РРО податкові органи переносять в ліцензійний додаток з відповідної заяви, що подається підприємством.

У заяві повинна бути вказана дата взяття РРО на облік і дата початку обліку РРО (КОРО) в податковому органі (ч. 24 ст. 15 Закону № 481)

Таким чином, в заяві повинні бути такі дати:

  • зняття з обліку в податковому органі (в зв'язку з виведенням з експлуатації) старого РРО;
  • початку обліку податківцями нового РРО;
  • подачі заяви на переоформлення додатка до ліцензії;
  • видачі суб'єкту переоформленої ліцензії з додатком, в якому зазначено відомості про новий РРО.

Згідно абз. 6 ч. 2 ст. 17 Закону № 481 передбачено штраф за проданий алкоголь через РРО або КОРО, не вказано в ліцензії або невірно вказано номер розмір становитиме 200% вартості продукції, реалізованої через такий не зазначений у ліцензії РРО (КОРО), але не менше 10 тис. Грн.

Коментарі:
    Додати коментар