rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Відшкодування збитків та стягнення неустойки

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


За офіційними даними, з року в рік в Україні все росте кредиторська і дебіторська заборгованість між підприємствами. Це означає, що криза неплатежів торкається усіх або майже усіх суб'єктів господарювання. Відсутність засобів може поставити підприємство на грань банкрутства.

Як же правильно визначити завданий збиток, здійснити їх розрахунок, щоб сторона, яка страждає в результаті неправомірних дій контрагента, змогла отримати справедливу компенсацію? Правильний і аргументований розрахунок заподіяного збитку згодиться, коли потерпіла сторона звертатиметься до суду, оскільки на неї процесуальне законодавство покладає обов'язок доводити свої твердження. З іншого боку, такий розрахунок допоможе їй спростувати необгрунтовані вимоги свого недобросовісного контрагента.

У комплекс послуг, як правило, входить:

 • Правова оцінка документів;
 • Формування правової позиції у справі;
 • Проведення розрахунку збитків і неустойки;
 • Заходи досудового врегулювання суперечки;
 • Підготовка пакету документів для звернення до суду;
 • Представлення інтересів клієнта під час судових засідань;
 • Підготовка і представлення клопотань, відгуків, заперечень, заяв;
 • Здійснення контролю за виконанням рішень і постанов судів.

Чому ми?

Наша компанія готова надати широкий вибір послуг, що робляться, від оформлення процесуальних документів, до представлення Вашої сторони в судових органах, незалежно від рівня інстанції (суді першої інстанції, апеляційної і касаційної), а також категорії складності справи. Також компанія "Легал Солюшнз" має у своєму штаті аудиторів і кваліфікованих бухгалтерів, які допоможуть розрахувати реальні збитки, а також розміри упущеної вигоди.

Послуга:

Компенсація збитків і стягнення суми неустойки визначаються як найпоширеніший варіант захисту прав майна і інтересів, що охороняються законодавством, які здійснюються згідно з угодою, або закону. Встановлена за допомогою закону, або договору неустойка, разом з нормами по компенсаціях збитків дають можливість запобігти порушенням майнових прав і підштовхують до виконання своїх зобов'язань.

Стягнення неустойки (штрафу, пені) не надає право боржникові ухилятися від виконання основного зобов'язання. Це зобов'язання продовжує діяти.

Неустойка може мати форму штрафних санкцій. По ст. 549 ГКУ під штрафом мається на увазі неустойка яка враховується в процентному співвідношенні від суми невиконаних, або виконаних неналежно грошового зобов'язання. Також пенею вважається неустойка, яка враховується в процентному співвідношенні від суми несвоєчасного виконання грошових зобов'язань щодня.

Частенько буває, що сплачена боржником неустойка не перекриває нанесені збитки кредитора із-за порушення другою стороною своїх зобов'язань, або ж зворотна ситуація, коли сума неустойки у декілька разів більше реальних збитків. Для того, щоб подібні ситуації можна було уникнути, існує декілька типів неустойок.

Беручи до уваги пропорції неустойки і компенсацію збитків, закон і практика визначають 4 підтипи неустойок : залікова, штрафна, виняткова, альтернативна.

Неустойка, як інструмент гарантії виконання зобов'язань не завжди допомагає досягти бажаного. Пов'язано це з тим, що права кредитора на неустойку не дають гарантію того, що боржник має можливість сплатити її. Тому в договорах рекомендується окрім неустойок прописувати інші способи для того, щоб зобов'язання були виконані.

Процес відшкодування збитків і стягнення неустойки складається з:

 • Юридична експертиза документів;
 • Підготовки претензій і інших документів досудового врегулювання суперечок;
 • Підготовки позовних заяв до суду;
 • Представництва інтересів в суді;
 • Отримання рішення, судового наказу (виконавчого документу) і пред'явлення його у виконавчі органи.
Законодавством України передбачено можливість стягнення у вигляді реального збитку так і упущеної вигоди.

Алгоритм дій юридичної компанії "Легал Солюшнз" по відшкодуванню збитків і стягненню неустойки:

 • Консультування клієнта з питань стягнення заборгованості;
 • Допомога Клієнтові у визначенні порядку дій в процесі стягнення заборгованості;
 • Досудове врегулювання господарських суперечок;
 • Підготовка необхідних документів;
 • Судовий захист (включаючи апеляційну і касаційну судову інстанцію).
 • Представництво інтересів при виконанні судового рішення.
Що отримає клієнт після надання послуг - рішення суду, що набрало чинності.

Чи можна одночасно стягнути з учасника господарських відносин, який порушив господарське зобов'язання за договором, штраф і пеню?

Можна, можливо. По суті, штраф і пеня - це різні види санкцій. Штраф розраховується у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання, пеня - у відсотках за кожен день прострочення. Як правило, їх розмір вказується в договорі. Якщо конкретний розмір не встановлений, застосовуються загальні правила, закріплені в Цивільному і Господарському кодексах.

Як визначити розмір упущеної вигоди?

Згідно зі статтею 22 ГК упущена вигода - це доходи, яке фізособа або компанія могли б отримати, якби їх права не були порушені. При компенсації упущеної вигоди варто брати до уваги не тільки суму недоотриманої виручки від реалізації товарів, надання послуг, а й витрати, пов'язані з отриманням прибутку (оренда, ремонт приміщення, зарплата співробітників і т.п.).

Що являє собою дебіторська і кредиторська заборгованість?

Дебіторська заборгованість - це сума, яку контрагенти за договорами повинні сплатити фірмі за поставлену продукцію або надані послуги. Під кредиторською заборгованістю мають на увазі суму, яку суб'єкт господарювання повинен сплатити іншому підприємству.

Які умови стягнення збитків?

Для відшкодування збитків в господарських правовідносинах необхідно виконання одночасно чотирьох умов, серед яких - порушення однією стороною угоди зобов'язання, збитки для іншої сторони, причинний зв'язок між невиконанням свого зобов'язання і збитків, наявність провини.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар