rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Віза CUAET

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Цей тип візи видається тимчасово та абсолютно безкоштовно, жодних консульських зборів не передбачено. Якщо у вас прострочений закордонний паспорт, як правило, теж не відмовляють. 

Але варто звернути увагу на важливу деталь. Коли в Україні стане безпечно, ті, хто нею приїхали до Канади, повернуться додому. Протягом трьох років на території країни можна жити, працювати, отримувати медобслуговування.

Як швидко можна отримати візу CUAET?

Зазвичай термін розгляду заяви CUAET становить 14 днів, але оскільки охочих багато, він може бути набагато довшим. Ми допомагаємо оформити візу CUAET настільки швидко, наскільки це можливо. 

З нами ви легко уникнете бюрократичної тяганини, правильно заповніть анкету. 

Зверніть увагу! Все робиться онлайн, тому особисто в посольстві ви не зможете вирішити питання.

Вас попросять надати низку документів та відбитки пальців. Черга на здачу біометрії довга.

Безкоштовний проїзд для тих, хто приїжджає Сanada visa CUAET

Українці можуть отримати право на безкоштовний авіапереліт до Канади. Програма працює за підтримки фонду Ukraine2Canda Travel Fund. Організація видає авіаквитки в порядку живої черги, вилетіти можна з Польщі, Німеччини, Австрії та інших країн світу. Кількість обмежена.

Необхідно також визначитися, в якому регіоні ви хочете жити. Ми порекомендуємо вам дещо, де гарний клімат, є робота, є численна українська діаспора. Зробимо все, щоб ви швидко знайшли місце під сонцем у Канаді. Допоможемо з пошуком житла, працевлаштуванням, вирішенням усіх юридичних формальностей. Маємо необхідні контакти у Канаді.

При виборі місця для проживання в Канаді враховуйте вартість оренди житла. Щодо матеріальної допомоги, то вона разова. Безкоштовного житла немає.

Рекомендуємо використовувати для пошуку роботи дошку онлайн-вакансій Job Bank. Там же можна розмістити резюме. Тоді вас знайдуть компанії самі.

Що з приводу медичного обслуговування та освіти тих, хто отримав візу до Канади CUAET?

Ви отримаєте доступ до повного обсягу медичної амбулаторної та стаціонарної допомоги. 

Діти можуть ходити до школи безкоштовно. Навчання у Канаді триває до 18 років.

Можна записатися до англійської або французької державної школи. 

У початкову школу діти вступають у 4 роки. Ви можете не турбуватися про адаптацію дитини, тому що в кожній школі є спеціально навчені співробітники, які працюють з дітьми іноземців. 

Необхідний список документів для CUAET visa

 • український паспорт;
 • закордонний паспорт;
 • свідоцтва про народження дітей;
 • свідоцтво про шлюб;
 • витяг з банківського рахунку. 

Необхідно всі ці документи апостилювати та завірити нотаріально, з чим ми вам також допоможемо. 

Якщо ви потрапите до Канади за цією програмою, у вас буде шанс згодом отримати дозвіл на проживання та громадянство. Фактично, програма до певної міри нагадує робочу візу. Різниця лише у тому, що терміни розгляду вкорочені. Ця програма для вас у тому випадку, якщо є кому вас дати притулок, або у вашому розпорядженні достатньо коштів. Суму необхідно розраховувати індивідуально, і ми зробимо це для вас.

Програма не підходить тим, хто змушений залишати Україну ні з чим. Необхідно хоча б мінімальне знання англійської та/або французької, оскільки перекладача не надають. 

Найчастіше виникають проблеми у тих, хто подається сім'єю у зв'язку зі здаванням біометрії: запрошення може прийти для всіх членів сім'ї в різний час. 

Варто пам'ятати про те, що інформація, яку ви вкажете в анкеті, обов'язково перевірятиметься. Напишіть достовірні дані. А ми допоможемо в заповненні. 

Які ще варіанти є для українців, які бажають жити та працювати в Канаді?

Команда Легал проводить консультації щодо способів імміграції до Канади для українців. Консультація включає вибір програми імміграції персонально для клієнта, допомогу у заповненні анкети, підготовку до співбесіди з офіцером.

Якщо ви з якихось причин отримали відмову щодо CUAET, є безліч інших варіантів. Достатньо мати досвід роботи, який цікавить роботодавця в Канаді та мінімальне знання англійської мови. 

Є варіанти бізнес-імміграції. Допоможемо зареєструвати компанію у Канаді швидко. Найкращою формою для нерезидентів є обмежене партнерство. Вона користується найбільшою популярністю серед розробників комп'ютерних програм.

За результатами нашої співпраці з вами передамо готовий пакет документів. Звертайтеся до наших спеціалістів із зазначених контактів.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Виїзд на ПМЖ з УкраїниНеблагополучна економічна ситуація в Україні змушує шукати кращої долі, залишаючи Батьківщину і вирушаючи в багаті європейські держави на постійне міс...
 • ВізиЗбираєтеся у ділову або туристичну поїздку за кордон, але немає часу на оформлення документів та відвідування посольства? Не впевнені в тому, що отрим...
 • Примусове повернення іноземцяПримусове юридичне повернення іноземців останнім часом відбувається досить часто, якщо від громадянина іншої країни виходить явна загроза національній...
 • Видворення (депортація) іноземців з УкраїниУ зв'язку з напливом іноземців з неблагополучних країн далекого зарубіжжя зростає кількість порушників серед них. Щодо таких осіб органи державної вла...
 • Імміграція в АвстріюПереїзд в Австрію на ПМЖ - серйозний крок і непросте рішення. Це економічно розвинена країна, красива, благополучна. безпечна, але процес імміграції д...


Коментарі:
  Додати коментар