rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Віза до Канади для українців

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Віза до Канади для українців: допомога в оформленні, збір документів, юридичний супровід

Громадянам України незалежно від віку для поїздки до Канади потрібна віза. З 17.03.2022 діє нова програма для українців, прискорена процедура.

CUAET - це не програма біженства, це програма тимчасового перебування в Канаді протягом 3-х років. Ці речі необхідно розрізняти між собою.

Вимоги, щоб отримати візу для українців до Канади

Для участі у програмі необхідно бути громадянином України. Процес подання заяви тільки в режимі - ONLINE через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади.

Щоб вам дали дозвіл на проживання в країні, необхідно грамотно заповнити анкету. Там є багато нюансів. Особливо, якщо в англійській ви не сильні. Також можна заповнити анкету французькою. 

Не кожен бажаючий може отримати візу до Канади. Якщо ви раніше вже отримували візу до США, знаєте, наскільки це може бути непросто. З Канадою так само. Чим вищий рівень життя в країні, тим офіцери більш уважно вивчають таємниці заявників. Питанням безпеки мешканців Канади приділяється багато уваги. Нічого не варто заплутатися в потоці суперечливої інформації. Тому і відсоток відмов досить великий.

Це не привід відмовляти собі у відвідуванні цієї спокійної, красивої та багатої країни. Просто потрібна підготовка. Так, у Канаді є наша діаспора, що може дещо полегшити справу, але все ж таки зайва пильність, страховка та професійний супровід не завадять. Варто зважити, що після відмови отримати візу повторно буває набагато складніше. Ви і час витратите, і зіткнетеся при повторній подачі з фахівцем із упередженим ставленням. Допомогти вам буде складніше. 

Отже якщо хочете заощадити за допомогою юриста, то краще подумайте про збереження фінансів якимось іншим способом. Ми говоримо це, виходячи з багаторічної практики, коли відмовляли навіть тим, хто раніше вже мав поїздки до Канади. 

Отже, що ми можемо запропонувати вам? У послуги Легал Солюшнз з цього питання входять такі опції:

 • заклад акаунту на порталі Міністерства у справах імміграції, біженців та громадянства Канади
 • заповнення анкети;
 • завантаження документів;
 • їх професійний переклад;
 • запис на біометрію.

За останнім пунктом: записуємо на зручний час. Самостійно зробити це складно, оскільки черга велика.

Які документи зазвичай потрібні для того, щоб отримати візу до Канади з України?

Окрім анкети:

 • закордонний паспорт;
 • свідоцтва про народження дітей та шлюб батьків;
 • супровідний лист про мету поїздки;
 • витяг з банку;
 • документи на українську нерухомість. 

Які терміни отримання візи українцям до Канади?

Цей процес зараз непередбачуваний. Рідко справа вирішується за тиждень, доводиться зазвичай кілька місяців чекати на рішення. Для біометрії потрібна особиста присутність у візовому центрі. Винятки: діти до 18 років, дорослі віком від 61 року, якщо дані вже є в системі. 

Паспорт для вклеювання можна:

 • подати власноруч;
 • надіслати кур'єром. 

Чому не можна візу до Канади для громадян України отримати? Це проблема?

Наша практика говорить про те, що ще й яка, оскільки у цій країні наплив мігрантів. Тому з ймовірністю близько 40%, що вам можуть відмовити, якщо не всі документи зібрані або ви не надаєте супровідного листа. У ньому необхідно чітко пояснити причини, з яких вам потрібна віза. Чим краще ви аргументуєте, тим менша ймовірність відмови. Особливо, якщо докласти витяг з банківського рахунку та документи на нерухомість в Україні. Покажіть, що ви готові повернутися на батьківщину через 3 роки і не обтяжуватимете країну своєю присутністю, а навіть зовсім навпаки. Наприклад, можете бути цінними як рідкісний професіонал. 

Держава просто захищає свої інтереси, канадську владу можна зрозуміти. А ми готові відстоювати інтереси клієнта, щоб він отримав візу швидко, без тривалих бюрократичних процедур. Термін буде скорочений настільки, наскільки взагалі це можливо у вашому випадку. 

Кожна ситуація потребує глибокого індивідуального аналізу. Наші експерти допоможуть розібратися в тому, як заповнити анкету, як скласти супровідний лист, який вас представить у вигідному світлі. Важливими є найменші деталі. У деяких випадках надаються додаткові документи.

Поширені причини, чому в отриманні канадської візи українцю можуть відмовити

Найчастіше причинами є:

 • помилки в документах;
 • неповнота інформації;
 • недостовірні відомості;
 • неправильний тип візи;
 • незрозуміла для офіцера мета візиту до країни. 

Завжди потрібно вибирати тип візи, ґрунтуючись на цілях поїздки. Фактично це вже дасть половину успіху. 

На щастя, щоб отримати візу, не потрібно проходити співбесіду. Консул вивчає виключно подані документи. 

Віза до Канади для українців у чистий паспорт та після відмови

З нами це можливо, але потрібна консультація. Також допоможемо знайти роботу в цій країні, надалі оформити посвідку на проживання. 

Поширені типи віз до Канади з України, окрім CUAET

 1. Туристична. Вона потрібна, якщо ви хочете подивитися або стати учасником різноманітних заходів, як культурних, так і спортивних. Працевлаштовуватися не можна, віза короткочасна. Через півроку потрібно повернутися додому.
 2. Бізнес віза до Канади потрібна тим, хто бажає на території цієї країни займатися підприємницькою діяльністю. Її також оформлюють учасники тематичних бізнес-заходів, різноманітних виставок, форумів, конференцій. Обов'язковою умовою отримання візи є запрошення. Його одержують безпосередньо у організаторів. Без запрошення такі візи не видають, настане відмова. Важливо правильно оформити, внести всі дані. Якщо ви раніше були учасником заходів у Європі, вам це зараховуватиметься як плюс і підвищить шанси на те, що буде позитивне рішення.
 3. Робоча віза видається українцям, які приїжджають до Канади для влаштування на роботу. Укладається трудовий договір і прикладається до всіх документів. Обов'язково наявність сертифіката про знання мови, медичної довідки, фінансових гарантій.
 4. Студентська видається всім, хто навчається у школах, коледжах, університетах. Необхідно надати інформацію про те, де проживатиме учень (студент). Також додається спонсорський лист.
 5. Релігійна віза дає право займатися проповідницькою діяльністю. Необхідна наявність спонсора, медична довідка, відсутність судимостей.
 6. Транзитна віза потрібна в тому випадку, якщо ви зупиняєтеся в Канаді на певний час у зв'язку з подорожжю в іншу країну. Необхідно детально описати маршрут, мати візу до країни проходження та достатню кількість коштів. 
 7. Віза моряка до Канади видається за службовими завданнями на підставі контракту, укладеного з морським агентством. Агентство у своєму листі має аргументувати мету перебування та тривалість візиту, вказати посаду моряка та його оклад. Це досить складна в отриманні віза до Канади зі своїми нюансами. Є ряд відмінностей від класичної візи. 
 8. Якщо ви хочете поправити в Канаді здоров'я, не обійтися без отримання медичної візи. Відмінність від туристичної візи одна: ви їдете лікуватися і маєте чітко це аргументувати візовому офіцеру. Це буде запорукою того, що до вас не виникне жодних питань. 
 9. Віза для возз'єднання сім'ї надається тим громадянам України, у якого родич, член сім'ї проживає в Канаді. Якщо він бажає запросити вас до цієї країни для постійного проживання, потрібен цей тип візи. Ви матимете право на отримання канадського громадянства. Ви проживатимете на території країни на законних підставах нарівні з її громадянами. Звісно, про це мріє багато хто. З нами така мрія стає реальністю. Там є безліч нюансів, високі вимоги до спонсору, його матеріального стану. Тому буде потрібна допомога фахівця. Підготуємо документи в повному обсязі, приділивши максимальну увагу позитивній характеристиці сторони, що приймає. 

Як побудовано процес роботи в компанії Легал Солюшнз?

 1. Ви залишаєте заявку на отримання візи;
 2. Отримаєте консультацію нашого юриста, який спеціалізується на отриманні віз саме до Канади;
 3. Ви укладаєте з нами договір;
 4. Ми формуємо список документів;
 5. Документи перекладаються та засвідчуються у нотаріуса;
 6. Ми супроводжуємо вас до візового центру;
 7. Ми отримуємо паспорт із візою;
 8. Паспорт передають нам;
 9. Ви забираєте свій документ із візою, що вклеєна в нього. 

Не   витрачайте часу на самостійне оформлення! Шанси будуть не такі високі. Зателефонуйте до нашого офісу та отримайте відповіді на свої запитання. Навіть якщо раніше була відмова, ваша ситуація не безнадійна. Також візу можна отримати, якщо ви працюєте неофіційно. Для нас немає нерозв'язних питань, оскільки сотні українців уже отримали візу до Канади з нашою допомогою. Їхні проблеми неунікальні. Ми маємо потрібний досвід.

Зверніться за допомогою та отримайте її. Нехай ваша мрія про життя у Канаді стане реальністю.

Якщо ви не в Києві, працюватимемо дистанційно. Особистий візит до нас не знадобиться. Ми цінуємо час клієнтів. 

Потрібна стратегія дій? Не знаєте який тип візи підійде саме вам? Проконсультуйтесь із нашими візовими експертами! Отримайте терміново візу до Канади для українців будь-якого з можливих типів залежно від конкретної ситуації: поїздка в гості, туризм, транзит, навчання, лікування тощо. Без бюрократії, без нервів, із мінімальним відсотком відмов. Ми відповідаємо за результат наших клієнтів і завжди робимо все, щоб покращувати показники. Це незважаючи на сувору політику щодо мігрантів у Канаді!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Виїзд на ПМЖ з УкраїниНеблагополучна економічна ситуація в Україні змушує шукати кращої долі, залишаючи Батьківщину і вирушаючи в багаті європейські держави на постійне міс...
 • ВізиЗбираєтеся у ділову або туристичну поїздку за кордон, але немає часу на оформлення документів та відвідування посольства? Не впевнені в тому, що отрим...
 • Примусове повернення іноземцяПримусове юридичне повернення іноземців останнім часом відбувається досить часто, якщо від громадянина іншої країни виходить явна загроза національній...
 • Видворення (депортація) іноземців з УкраїниУ зв'язку з напливом іноземців з неблагополучних країн далекого зарубіжжя зростає кількість порушників серед них. Щодо таких осіб органи державної вла...
 • Імміграція в АвстріюПереїзд в Австрію на ПМЖ - серйозний крок і непросте рішення. Це економічно розвинена країна, красива, благополучна. безпечна, але процес імміграції д...


Коментарі:
  Додати коментар