Останні новини:

21 Квітня 2023

Віза Е-2 до Сполучених Штатів: що це і в чому перевагиВіза Е-2 до Сполучених Штатів: що це і в чому переваги
0/5
Усього голосів: 0

Віза Е-2 є візою для інвестора, за допомогою якої він зможе жити і працювати в США у сфері інвестицій. Її головний плюс у тому, що вона дає можливість безперешкодно в'їжджати в країну та виїжджати з неї без прив'язки до часу. Щоправда, вона не призведе до отримання грін-карти, але з можливостями E-2 цього не буде потрібно. Щоб дізнатися більше про вигоди такої пропозиції, читайте далі нашу сьогоднішню статтю. 

Переваги візи E-2

Чому людям, які працюють з інвестиціями, варто обрати візу типу E-2? Спочатку вона не зобов'язує вас відкривати фірму в США і наймати навіть мінімальну кількість співробітників. Плюс, по ній ви можете брати із собою у поїздки чоловіка чи дітей до 21 року. А якщо захочете претендувати в майбутньому на отримання грін-картки, перейти з цієї візи на іншу буде набагато простіше, ніж розпочинати оформлення із самого початку. Але на цьому переваги візи E-2 не закінчуються:

  • Термін дії становить 2 роки, але його можна продовжити необмежену кількість разів.
  • Менше умов для оформлення. Плюс, з нею легко перейти на імміграційну візу EB-5, яка відкриває шлях до грін-карти.
  • Заявку на отримання розглядають досить швидко. Якщо вам потрібно ще швидше, за додаткову оплату це дуже легко. 
  • Віза надає статус на в'їзд усій родині. Так, ваш партнер теж зможе працювати, а діти вчитися.

Але віза е2 в США забезпечує не тільки переваги, а й має низку вимог для її отримання та подальшого продовження. Інвестор, який отримав візу, має активно займатися бізнесом, який не є маржинальним. Вимога нормальна - США хочуть не лише давати вигоду, а й отримувати. Також розмір інвестицій має бути значним, інакше немає сенсу подавати заяву на цей тип візи. Крім цього, для влади важливим є попередній досвід і освіта у сфері інвестицій і вони захочуть вивчити законність коштів, що інвестуються. 

Щоб зробити все правильно, довірте процес оформлення візи досвідченим юристам. Вони не тільки проконсультують вас з усіх питань, а й дадуть рекомендації про те, яка форма візи підійде вам найкраще. Крім того, вони підготують заяви на оформлення та зберуть всю супровідну документацію для підвищення ваших шансів на отримання візи. Плюс, юрист позбавить вас необхідності стикатися з процесом бюрократії, а це однозначно коштує співпраці з ним! 

Коментарі:
    Додати коментар