ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Визнання угоди недійсною

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Такого виду позов подається до суду, якщо є підстави вважати, що угода купівлі-продажу квартири, авто або угода дарування, приватизації була здійснена з порушеннями. Це може бути, наприклад підробка підпису, чи укладення угоди недієздатною особою. Щоб підтвердити, що підпис був поставлений саме тією особою, яка угоду укладало, може знадобитися почеркознавча експертиза. Але ці витрати варті того, якщо вони допоможуть суду відновити ваші порушення права.

Рішення органів державної влади не можна визнати недійсними в судовому порядку, як і свідоцтво, записи про реєстрацію. Такі документи не є угодами.

Поняття недійсний і неукладений, нікчемний правочин

В не укладеній угоді немає умов для укладення, які передбачені законом. Суд в цьому випадку залишить позов про визнання угоди недійсною без задоволення.

Угоди не повинні суперечити положенням не тільки законів, але і нормативно-правових актів.

Поняття "нікчемність угоди" існує в Цивільному кодексі з 2004 року. Згідно ч. 2 ст. 215 ГК нікчемний правочин є недійсним через невідповідність вимогам законодавства. Рішення суду для цього не потрібно. Зверніть увагу, що в справах про визнання угоди недійсною мирові угоди не укладаються.

Хочете знати більше про визнання угоди недійсною? Всі нюанси доступною мовою вам пояснить кваліфікований юрист «Легал Солюшнз» і допоможе скласти позов, захистить інтереси в суді від вашого імені. У вас не залишиться "білих плям" в цьому питанні, оскільки підхід до вашої справи буде суто індивідуальний, яким би непростим воно вам не здавалося. Належне вирішення цього питання може мати значення для третіх осіб, наприклад, колишнього подружжя, неповнолітніх дітей. Їх інтереси повинні бути дотримані.

Підстави для визнання угоди недійсною

Розірвання угоди не є результатом визнання її недійсною. Недійсною може бути визнана як певна частина угоди, так і вся вона цілком. Недійсною може бути визнана як угода між фізичними особами, юридичними особами та фізичними і юридичними особами. Класичний приклад, коли угоду за участю юридичної особи можна визнати недійсною - це відсутність у нього ліцензії на свою діяльність. У такому випадку крім оплати матеріальних збитків належить компенсація за моральну шкоду.

Інший приклад підстави для визнання угоди недійсною: вона була укладена всупереч інтересам держави і суспільства. Наприклад, в результаті підписання цієї угоди відбулося знищення майна, або незаконне їм заволодіння. Угода, яку визнали недійсною, могла бути здійснена також під впливом помилки.

Несумлінність в договірних відносинах все ще має місце при розгляді цивільних справ. Обдуреній стороні належить виплатити збитки і моральну шкоду.

Поговоримо окремо також про фіктивні операції. Вона відбувається стороною без наміру створення правових наслідків. Від неї слід відрізняти удавану операцію, коли сторони з її допомогою приховують з якихось причин іншу, раніше досконалу.

Не все зрозуміло по цій темі? для швидкого зв'язку з консультантом скористуйтеся:

 • телефон;
 • електронну пошту;
 • чат-бот

Які бувають види недійсних угод?

У Цивільному кодексі передбачено два види таких угод: нікчемні та оспорювані. Перші недійсні в силу закону, до них відносяться угоди, укладені без дотримання вимог про нотаріальне посвідчення, договори, підписані неповнолітнім, недієздатною особою. У другому випадку дійсність контракту оскаржується в судовому порядку.

Які правові наслідки вчинення фіктивного правочину?

Відповідно до статті 234 Цивільного кодексу фіктивна угода, без наміру створення правових наслідків, може бути визнана недійсною в судовому порядку. Юридичні наслідки таких контрактів встановлюються законами. Приклад - арешт майна при «даруванні» його боржником в позовному провадженні.

Які умови визнання угоди, що не засвідчено нотаріусом, дійсної?

Як зазначено в статті 219 ГК, угода, яка завірена нотаріально (якщо така вимога прописано в законі), може бути визнана дійсною, якщо її висновок було направлено на настання певних правових наслідків, а посвідченню контракту перешкоджали обставини, які не залежать від волі її сторін.

Які наслідки визнання угоди недійсною?

Недійсний договір не створює жодних юридичних наслідків, крім тих, які безпосередньо пов'язані з його недійсністю. Якщо такою угодою однієї з її учасників, третій особі завдано моральної чи матеріальної шкоди, він компенсується винною стороною.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Спори з шлюбно-сімейних відносинСім'я - основа суспільства, його найменша частка, чия атмосфера робить безпосередній вплив на процвітання не лише підростаючого покоління, але і цілої...
 • Житлові спориНемає нічого дивовижного в тому, що житлові спори є найбільш актуальними у сфері цивільних справ при судових розглядах. Часто, при самостійних діях, с...
 • Невиконання договірних зобов'язаньУ сфері підприємництва часто мають місце випадки, коли контрагент за договором не виконує взятих на себе зобов'язань. Завдання постраждалої сторони пр...
 • Спадкові спориСпори спадкового характеру вважаються найбільш важкими справами в цивільному праві. У них відбувається зіткнення як майнового інтересу на об'єкти спад...
 • Підготовка позовної заяви до суду, заперечення по цивільній справіЯкий би стороною в судовому процесі ви не виступали - позивачем або відповідачем - результат подій залежить від правильності складання позовної заяви,...


Коментарі:

  Додати коментар