Останні новини:

04 Липня 2022

Візовий режим для громадян РФ набув чинності.Візовий режим для громадян РФ набув чинності.
0/5
Усього голосів: 0

1 липня набрав чинності новий закон про обов'язкове отримання візи для перетину кордону України громадянами Російської Федерації.

На початку березня на урядовому порталі було зареєстровано петицію з такою ініціативою. У стислі терміни петиція набрала 25000 голосів і була передана на розгляд президенту. У свою чергу президент України Володимир Зеленський підтримав цю ініціативу і урядом було прийнято рішення про запровадження візового режиму між країнами.

Тепер для в'їзду на територію України громадяни РФ зобов'язані отримати візу, але зробити це не так просто, адже після 24 лютого Україна розірвала всі дипломатичні зв'язки з Росією. Росіяни зможуть звернутися до одного з візових центрів VFS Global, які знаходяться у восьми містах Росії та подати документи на розгляд українськими дипломатами у третіх країнах.

Однак навіть отримання цієї візи не гарантує безперешкодного в'їзду на територію України. Остаточне рішення залишається за прикордонниками на КПП, які будь-якої миті можуть заборонити перетин кордону на власний розсуд.

Ці заходи були введені в рамках захисту національної безпеки та протидії безпрецедентній загрозі

Коментарі:
    Додати коментар