rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:ВНЖ в Угорщині

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Багато громадян України та іноземці розглядають Угорщину як оптимальне місце для життя, роботи, навчання та ведення бізнесу. Це одна з європейських країн, яка дає змогу отримати ВНЖ.

Звичайно, процедура оформлення посвідки на проживання має свої вимоги, особливості та нюанси. Якщо ви хочете мінімізувати ймовірність відмови, отримати дозвіл на проживання максимально швидко і переїхати в серце центральної Європи, зверніться за допомогою до юридичної компанії Legal Solutions.

Якщо прямо зараз ви шукаєте інформацію за запитом «набути проживання Угорщина», можете сміливо припиняти пошуки, оскільки ви звернулися за адресою.

Команда висококласних фахівців виконує поставлене завдання «під ключ» та допоможе вам здійснити мрію – легально емігрувати до Угорщини.

ВНЖ Угорщина: інформація для нерезидентів Європейського Союзу

Якщо ви не є громадянином ЄС, вам необхідно подати заяву на отримання посвідки на проживання до місцевого імміграційного управління до закінчення терміну дії вашої візи.

Віза дійсна лише протягом 30 днів з дати в'їзду до Шенгенської зони. Протягом цього періоду іноземному громадянину необхідно особисто відвідати угорський імміграційний офіс, щоб організувати адресну реєстрацію та отримати ВНЗ у Шенгенській зоні.

У середньому процедура оформлення документів та отримання схвалення від компетентних державних органів цієї юрисдикції триває близько 1 місяця.

ВНЖ в Угорщині для громадян ЄС

Отримання ВНЖ в Угорщині для резидентів та нерезидентів ЄС має свої особливості. З 1 липня 2007 року громадяни ЄС замість посвідки на проживання в Угорщині отримують реєстраційну картку на необмежений час.

Будучи резидентом ЄС, ви будете зобов'язані надати підтвердження вашого проживання, роботи та засобів для покриття ваших витрат та витрат вашої родини.

Як отримати ВНЖ в Угорщині: основні вимоги

Зазвичай різні види на проживання потрібні різні документи. Як правило, нерезиденти, які претендують на проживання на території цієї європейської юрисдикції, надають:

 • паспорт;
 • свідоцтво про народження;
 • акт усиновлення;
 • свідоцтво про шлюб;
 • доказ родинних зв'язків із громадянином ЄЕЗ;
 • підтвердження фінансової підтримки;
 • медичний страховий поліс;
 • підтвердження проживання.

Для отримання більш детальної інформації зверніться за допомогою до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Ми не тільки надамо консультацію, як отримати дозвіл на проживання в Угорщині, але й допоможемо це зробити надійно, професійно, якісно.

Як оформити дозвіл на проживання в Угорщині в 2022 році?

Громадянам Європейського Союзу та подружжю громадян Угорщини не потрібно подавати заяву на отримання посвідки на проживання, якщо термін їх перебування не перевищує трьох місяців. Однак, якщо перебування в країні перевищує три місяці, необхідні реєстраційна та адресна картки.

У 2022 році Угорщина видає:

 • національний дозвіл на проживання;
 • дозвіл на проживання для волонтерської діяльності;
 • візи для сезонних працівників;
 • ВНЗ із метою навчання;
 • ВНЖ для возз'єднання сім'ї;
 • ВНЖ для офіційних цілей;
 • ВНЖ на лікування;
 • ВНЖ для проведення наукових досліджень;
 • дозволи на тимчасове проживання.

Отримання посвідки на проживання в Угорщині: послуги Legal Solutions

Завдяки колосальному досвіду та високому професіоналізму, фахівцям нашої компанії вдається виконувати будь-яке завдання «під ключ», незалежно від причини та підстави, за якими ви плануєте тривалий час перебувати на території цієї європейської юрисдикції.

До переліку наших послуг входять:

 1. Юридичні консультації.
 2. Визначення законної підстави для імміграції.
 3. Підготовка пакета документів "під ключ".
 4. Переклад документів, нотаріальне засвідчення, апостиль.
 5. Юридичний супровід процедури.
 6. Відкриття банківського рахунку – особистого чи корпоративного.
 7. Реєстрація юридичної особи (у разі імміграції з бізнесу або через інвестиції).
 8. Продовження ВНЖ.
 9. Оформлення ПМП, громадянства.

Претенденти на оформлення посвідки на проживання Угорщина подають документи лише особисто.

Якщо ви хочете іммігрувати до Угорщини у 2022 році, рекомендуємо вам звернутися за юридичною консультацією до нашої команди.

Імміграція з України ми знаємо, як вам допомогти!

Оптимальною європейською юрисдикцією є стабільною та перспективною для розвитку бізнесу, вважається Угорщина. Вид на проживання може бути виданий громадянам країн, які не входять до ЄЕЗ, для зайняття прибутковою діяльністю.

Свідоцтво проживання має термін дії 3 роки з можливістю продовження на аналогічний період за умови, що резидент, як і раніше, веде економічну діяльність. Може бути включено членів сім'ї (дружина, дитина, батько).

Після отримання посвідки на проживання ви можете подати заяву на отримання Блакитної картки ЄС, яка надасть вам право безвізового в'їзду до країн Європейського Союзу.

Після 5 років безперервного проживання в Угорщині ви можете подати заяву на отримання картки постійного проживання ЄС з терміном 5 років з можливістю продовження.

Після 8 років (тимчасового або постійного) проживання ви можете подати заяву на отримання угорського громадянства. Вам необхідно буде скласти іспит.

Чому нам треба довіряти?

Legal Solutions завжди на вашому боці. Ми підтримуємо клієнтів на кожному етапі, незалежно від того, чи є громадянином ЄС чи громадянином, який не входить до ЄС.

Наша команда професіоналів допоможе вам у всьому, щоб ви змогли реалізувати свої плани.

Довіра та прозорість є основними цінностями нашої роботи. Зверніться до представника юридичної компанії «Легал Солюшнз», щоб отримати ВНЖ в Угорщині.

Юридичні знання та досвід наших юристів перетворюються на чіткі поради, які випереджають ваші потреби. Наша юридична компанія має на меті отримання позитивного вирішення вашої проблеми. Працюючи з професійною командою, ви зможете вирішити будь-яку конкретну потребу у правовій сфері. Звертайтесь!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Виїзд на ПМЖ з УкраїниНеблагополучна економічна ситуація в Україні змушує шукати кращої долі, залишаючи Батьківщину і вирушаючи в багаті європейські держави на постійне міс...
 • ВізиЗбираєтеся у ділову або туристичну поїздку за кордон, але немає часу на оформлення документів та відвідування посольства? Не впевнені в тому, що отрим...
 • Примусове повернення іноземцяПримусове юридичне повернення іноземців останнім часом відбувається досить часто, якщо від громадянина іншої країни виходить явна загроза національній...
 • Видворення (депортація) іноземців з УкраїниУ зв'язку з напливом іноземців з неблагополучних країн далекого зарубіжжя зростає кількість порушників серед них. Щодо таких осіб органи державної вла...
 • Імміграція в АвстріюПереїзд в Австрію на ПМЖ - серйозний крок і непросте рішення. Це економічно розвинена країна, красива, благополучна. безпечна, але процес імміграції д...


Коментарі:
  Додати коментар