Останні новини:

26 Грудня 2022

Вигідне відкриття офшорного рахунку в ОАЕВигідне відкриття офшорного рахунку в ОАЕ
0/5
Усього голосів: 0

Хочете вести бізнес на пільгових умовах та сплачувати практично нульові податки? Або хочете просто відкрити рахунок у країні, де не мешкаєте, приховати своє фінансове становище, уникнути податкових перевірок. Пропонуємо відкрити офшор в ОАЕ.

Переваги відкриття офшорного рахунку:

 • відкриття офшорного рахунку в ОАЕ дозволить уникнути ризику обрізання банківських вкладів;
 • забезпечують повний захист та конфіденційність ваших даних;
 • можливість отримати інвесторську візу за низькою вартістю;
 • дозволено безперешкодні повернення коштів на батьківщину, допускають переведення та зняття готівки без обмежень;
 • ОАЕ найбезпечніша та найнижча податкова юрисдикція.

Якщо ви хочете користуватися високими процентними ставками за кордоном або просто захистити свої активи, звертайтесь до юридичної компанії Legal Solutions. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам не тільки відкрити офшор в ОАЕ, а й підібрати вигідні тарифи для вашого фінансового комфорту.

Документи, необхідні для відкриття рахунку

Перелік документів може змінюватись в залежності від обраної країни. Зазвичай відкриття рахунку обходиться недорого і робиться дуже швидко. Основні документи:

 • копія паспорта (завірена нотаріально);
 • довідка з місця проживання (реєстрації);
 • для підтвердження платоспроможності потрібна довідка з місця роботи;
 • анкета, де зазначені цілі відкриття офшорного рахунку;
 • ваші контактні дані.

Іноді можуть запитати рекомендації від інших осіб, вашу особисту присутність або онлайн співбесіду.

Як відбувається процедура відкриття офшорного рахунку в ОАЕ? Ви можете звернутися до нашої юридичної компанії та отримати консультацію. Далі ми погодимо всі деталі та надсилаємо запит на запит документи для реєстрації. Подаємо документи на реєстрацію вашого офшорного рахунку в ОАЕ. Отримуємо підтвердження про реєстрацію вашого рахунку та вітаємо, ваш рахунок успішно зареєстрований та готовий до легального використання.

Також наші фахівці допоможуть вибрати відповідний і безпечний банк, найкращим вибором стане місцевий банк, оскільки не буде обміну інформацією при транзакціях, якщо банк має присутність у ЄС.

З нами відкрити зарубіжний рахунок максимально просто, ми допоможемо знайти та вибрати найкращі варіанти для вас у найкоротші терміни. Вони залежать від фрізони, але в більшості випадків процес займає близько двох тижнів. Запишіться до нас на консультацію та дізнайтесь ціну реєстрації.

Коментарі:
  Додати коментар