Останні новини:

05 Грудня 2017

Хто такий «агент з нерухомості»?Хто такий «агент з нерухомості»?
0/5
Усього голосів: 0

Агенти з нерухомості є ліцензованими експертами, які супроводжують покупців і продавців в угодах з нерухомим майном. Велика частина представників працюють для брокера нерухомості або ріелтора, який має так звані плюси, а саме підготовку і відповідні сертифікати. Дохід представників залежить від їхнього вміння допомагати клієнтам і закривати транзакції.

Представники виконують різні доручення, все залежить від того, працюють вони для продавця або ж покупця. Представники, які працюють на продавця, дають поради про те, як оцінювати будинок і як підготувати його до продажу, включаючи рекомендації про останні поліпшення, які можуть покращити ціну або допомогти швидкому продажу. Представники продають нерухоме майно через лістингові послуги, мережі та рекламу. Представники, які надають послуги для покупців, шукають доступний для покупця діапазон цін і його переваг.

Чи може агент з нерухомості представляти одночасно покупця і продавця?

Для наших клієнтів важливо зрозуміти, яку сторону представляє агент. У законодавстві говориться про те, чи може агент представляти обидві сторони угоди з нерухомістю. Представники інформують обидві сторони, покупця і продавця про будь-які конфлікти.

У чому різниця між агентом, брокером і ріелтором?

Брокери з нерухомості, як правило, володіють фірмою або франшизою, і вони несуть відповідальність за створення рахунків з надійними грошовими коштами та затвердження остаточних контрактів. Держава вимагає, щоб брокери приходили значно більше іспитів, ніж агентів (представники). Агенти працюють для брокерів, і вони поділяють свої комісії з цими органами. Ріелтор є членом Національної асоціації REALTORS, і агенти і брокери можуть бути ріелторами.

Яку плату за свої послуги отримують представники з нерухомості?

Зазвичай представники отримують комісію, яка є тим відсотком від їх продажу. Чим більше грошей, тим більше відсоток. Однак з онлайн-списками, що дозволяють споживачам здійснювати більшу частину покупок самостійно без допомоги агента, традиційна структура платежів змінюється. Деякі брокери стягують менший відсоток за більш дорогі будинки, а деякі обробляють всю транзакцію за фіксовану плату, яка набагато менша за звичайну комісії. Інші компанії пропонують структуру ціноутворення на оплату послуг, яка дозволяє продавцям оплачувати тільки певні частини процесу продажу, такі як додавання властивості в службу множинного лістингу.

Коментарі:
    Додати коментар