Останні новини:

08 Жовтня 2019

Як отримати фінансування ЄС для стартапу?Як отримати фінансування ЄС для стартапу?
0/5
Усього голосів: 0

Гранти, фінансування та пільгові кредити для стартапів і вчених щорічно виділяються різними програмами ЄС. Одна з наймасштабніших – "Горизонт 2020" (Horizon2020). Де шукати інформацію про доступне фінансування від "Горизонт 2020" і як подати грантову заявку, розповідаємо і даємо поради в картках.

Довідка. "Горизонт 2020" – це рамкова програма Європейського союзу з досліджень та інновацій. Вона забезпечує фінансування досліджень та інновацій для багатонаціональних проектів співробітництва, а також для окремих дослідників і підтримує мале і середнє підприємництво (МСП) з допомогою спеціального інструменту фінансування.

Вірменія, Грузія, Республіка Молдова та Україна пов'язані з програмою "Горизонт 2020" і беруть участь в ній за тими ж правилами, що і держави-члени Євросоюзу. Дослідники з Азербайджану і Білорусі також мають право на фінансування.

"Горизонт 2020" прагне стимулювати стійке економічне зростання і створювати робочі місця, об'єднуючи дослідження та інновації з акцентом на передову науку, лідерство в промисловості та вирішення соціальних проблем. Мета полягає в тому, щоб внести вклад у виробництво науки світового класу, усунути бар'єри для інновацій і полегшити спільну роботу державного і приватного секторів у наданні інновацій.

Коментарі:
    Додати коментар