Останні новини:

24 Червня 2022

Як отримати допомогу військового юриста?Як отримати допомогу військового юриста?
0/5
Усього голосів: 0

В останні кілька місяців війна перевернула життя багатьох людей та змусила переглянути їхні цінності. Якщо раніше у пріоритеті було укладення, розірвання шлюбу, купівля нерухомості, то під час воєнного стану все змінилося. Актуальність набули зовсім інших справ.

Найпопулярніші юридичні послуги під час війни

Популярні запити для юридичної допомоги:

  • одержання дозволу на носіння зброї;
  • юридична допомога біженцям;
  • юридичну допомогу при правопорушенні під час військової служби.

Постійно відкриваються нові підприємства навіть під час воєнного стану. І кожному з них потрібен досвідчений юрист, але не всі хочуть наймати його до штату. Тому актуальним залишається абонентське юридичне обслуговування організацій від компанії Легал Солюшнз. Це дуже зручно, оскільки бізнес може дозволити собі найняти тільки одного юриста. Він спеціалізується на одній галузі права. А якщо ситуація буде такою, що потрібна консультація з іншої галузі? Команда Легал Солюшнз якраз на цей випадок. Якщо укласти договір на абонентське юридичне обслуговування, переживати не буде про що. У штаті достатньо спеціалістів для будь-якої ситуації.

Юрист з питань військкомату

Ухиляння від військової служби вважається кримінальним злочином. Варто припуститися найменшої помилки, і можна опинитися у в'язниці. Закликаємо не вивчати законодавство в Інтернеті, а звертатися до досвідченого військового юриста.

Найчастіше щоб отримати відстрочку, молоді люди йдуть на симуляцію хвороб. Але нерідко сама медична комісія проходить із порушеннями. У такому разі її результати можна успішно оскаржити у суді. Юрист допоможе зібрати доказову базу.

Самі громадяни нерідко вчиняють неправомірні дії, щоб уникнути призову. Тяжким злочином є підкуп посадових осіб.

Якщо продовжити ухилятися від військової служби без поважних причин, справа дійде до суду.

Мобілізувати під час війни можна не всіх. Отримайте юридичну консультацію та дізнайтеся, чи належите ви до категорії осіб, яких не можна відправити на фронт.

Допомога мобілізованим

Військовий юрист допоможе своєчасно отримати належну допомогу, виплати та пільги. Також він надасть допомогу членам сімей військовослужбовців.

Звертайтеся до військового юриста і в тому випадку, якщо виникають проблеми з набуттям статусу учасника бойових дій.

Юрист завжди в курсі останніх змін у законодавстві, тримає руку на пульсі. Ви отримаєте професійну та своєчасну допомогу, реалістичний прогноз у вашій справі та чіткий алгоритм дій.

Коментарі:
    Додати коментар