Останні новини:

21 Січня 2019

Як подати на аліменти без розлучення в Україні?Як подати на аліменти без розлучення в Україні?
0/5
Усього голосів: 0

Життєві ситуації виникають по - різному. Буває, що шлюбні відносини тривають, в той час як спільне проживання закінчилося. У такій ситуації розлучення неможливе або утруднене. Однак за законом (стаття 180 КК України), батьківське утримання неповнолітніх дітей є обов'язкове. Хто буде власником не відіграє ніякої ролі. Звідси виникає питання як подати на аліменти без розлучення.

В Україні процес подачі документів на розлучення відбувається на загальних правилах, згідно з чинним законодавством. Необхідно оформити судовий позов. Цього не потрібно лякатися, адже нічого страшного в цьому немає. Треба всього лише переробити документ під свої вимоги, зробити копії необхідних документів та звернутися до суду. Суд повинен врахувати всі необхідні обставини як - от стан здоров'я платника, матеріальне становище. Згодом суддя призначає суму виплат, яка повинна становити не менше 50% від прожиткового мінімуму.

Часто зустрічаються життєві ситуації, при яких один з платників, для ухилення від виплат, може перебувати за кордоном. Слід знати, що в таких випадках зобов'язання по виплаті аліментів повинна брати на себе держава. Відповідно до закону (стаття 181, пункт 8) повинен призначатися матеріальна допомога на суму, що становить не менше 50% від прожиткового мінімуму. Мінімум, на кожен квартал призначається окремо.

Коментарі:
    Додати коментар