Останні новини:

11 Грудня 2017

Як правильно скласти договір орендиЯк правильно скласти договір оренди
0/5
Усього голосів: 0

Всім давно відомо, що в більшості випадків ніхто не укладає письмових договорів. Але, це є необхідним елементом в укладанні договорів оренди приміщення, тому що, саме в ньому можна прописати усі обов'язкові умови. Наприклад, термін дії договору оренди, сума орендної плати, умови розірвання договору та ще багато особливостей по цій темі.

Договір зазвичай складається в простому письмовому вигляді, але є й винятки, наприклад: за винятком договору з подальшим викупом того приміщення на яке укладається договір, тому що для нього є обов'язкова нотаріальна конструкція, тобто форма (підписується тільки у нотаріуса).

Можна встановити будь-який термін дії договору оренди.

Якщо ж Ви хочете орендувати цілу будівлю, частину будівлі або ж його частини, то є обов'язковим нотаріальне завірення і державна реєстрація.

У самому договорі Ви маєте можливість позначити будь-які умови на Ваш розсуд, так само і відбувається в договорі на оренду житла, але є деякі нюанси, на які треба звернути увагу, а саме:

  • Для якої мети призначене буде орендоване приміщення;
  • Собівартість орендованого приміщення і хто буде нести відповідальність за його пошкодження;
  • Хто і як буде платити комунальні послуги (найчастіше їх платить орендар);
  • Чи може орендар здавати приміщення в суборенду і за яких умов, якщо це можливо (для цього буде потрібно письмову згоду орендодавця);
  • Чи має право орендодавець виробляти в орендованому приміщенні ремонтні роботи, і яка буде компенсація по закінченню терміну договору (якщо буде);
  • Також, в договір оренди можуть бути передбачені інші умови, які, звичайно ж, не будуть суперечити чинному законодавству.

Договір оренди укладається в тому випадку, якщо Ви хочете убезпечити себе від можливий несподіванок.

В цілому, до договору оренди немає особливих стереотипів, і, як говорилося раніше, в ньому Ви можете прописати будь-які умови на свій розсуд.

Коментарі:
    Додати коментар