Останні новини:

22 Грудня 2017

Як правильно вибрати назву ТОВ при реєстраціїЯк правильно вибрати назву ТОВ при реєстрації
0/5
Усього голосів: 0

При створенні Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ) важливу роль відіграє назва Вашої компанії, адже всі ми знаємо, що як корабель назвеш так він і попливе.

Якщо Ви не будете дотримуватися норм закону, то це може привести до дуже негативних наслідків, аж до ліквідації підприємства в Києві.

Найменування юридичної особи повинно містити інформацію про його організаційно-правову форму та назву самого підприємства, наприклад Товариство з обмеженою відповідальністю "абракадабра".

Назва ТОВ не повинна в точності збігатися з назвою іншої компанії.

Ваше ТОВ може відрізнятися навіть однією літерою або символом, наприклад ті ж крапки між буквами: ТОВ "А.Б.Р.А.К.А.Д.А.Б.Р.А.". Кабінет Міністрів затвердив список назв, якими не можна називати свої ТОВ, наприклад назви або офіційні абревіатури державних органів влади України або ж структур, організацій, які діяли на території України в ХХ столітті, а також інші назви, які існували за період виникнення українського етносу.

Наприклад: Верховна Рада України (ВРУ), Київська Русь, Українська Народна Республіка (УНР).

Так само заборонено використовувати в назві слова «Новоросія», «Малоросія» й інші назви, які пропагують комуністичний і нацистський режими.

Назва в Єдиному Державному реєстрі (ЄДР) має бути державною мовою України, використовуючи букви з українського алфавіту.

Назву підприємства, за бажанням можна перевести на російську, англійську мову, португальську і будь-яку іншу мову, яку Ви захочете.

Переклади назв компаній можна внести в Статут, але в ЄДР Ви зможете внести тільки переклад на англійську мову.

Всі назви після форми управління підприємством потрібно вносити в лапки і стежити, щоб жодне слово з назви або буква не виходили за ці лапки.

Також під великим питанням будуть назви компанії, які складаються з двох або трьох букв.

Досить навіть тільки закінчення на такі абревіатури, як СС, ПС, ГС, РС, ОС.

Це просто буде інтерпретуватися як неофіційне скорочення державних органів або організацій, наприклад, сільська рада, обласна рада і так далі.

Якщо якимось способом Вам вдасться зареєструвати підприємство з назвою, яка не відповідає законодавству України, то суд за запитом юридичної або фізичної особи, чиї інтереси Ви порушили може ліквідувати це підприємство.

Коментарі:
    Додати коментар