Останні новини:

21 Квітня 2023

Як правильно скласти договірЯк правильно скласти договір
0/5
Усього голосів: 0

Не має значення який вид договору ви складаєте. Важливо, щоб його було складено правильно. І у цьому питанні вам не обійтися без кваліфікованого юриста. Досвідчений спеціаліст виконає аналіз договору і визначить, чи потрібно його укладати взагалі, щоб убезпечити вас від непоправних помилок. Про те, як може допомогти юрист при документальному оформленні, читайте у статті. 

Чому вам потрібна допомога юриста

Контракти складають у різних сферах життя та бізнесу. Це може бути договір:

  • Куплі-продажу. 
  • Кредиту або позики. 
  • Іпотеки. 
  • Оформлення на роботу. 
  • Оренда приміщень або землі. 
  • Дарування
  • Надання послуг. 
  • Отримання спадщини або довічного утримання. 

Але на етапі оформлення документів роль юриста не закінчується. Він не тільки прописує дані про сторони, предмет договору, права та обов'язки сторін, а й контролює відповідальність сторін за невиконання умов контракту. Однак його головний обов'язок - не допустити в майбутньому проблем, які можуть нашкодити його замовнику. Тому укладання договору має відбуватися під наглядом навченого, досвідченого юриста. 

Він проаналізує та обговорить з клієнтом усі нюанси майбутньої угоди та визначить найбільш підходящий тип контракту у вашому випадку. Крім того, підкаже, які обов'язкові умови мають бути прописані. Потім здійснює підготовку чернетки контракту та передає його клієнту на затвердження. Коли всі пункти його влаштовують, юрист проводить остаточну підготовку договору та віддає його підписання сторонами. За потреби він забезпечує повний супровід на всіх етапах підписання. 

Загалом послуги юриста дозволяють уникнути дурних помилок, скоєних з недогляду або легковажності. Таким чином, один раз заплативши за його допомогу, ви заощаджуєте час, сили та нерви, а найголовніше гроші, які можуть знадобитися при судовому розгляді, якщо все піде не за планом. Адже своєчасний юридичний аналіз договору – це запорука впевненості у важливих справах.

Коментарі:
    Додати коментар