Останні новини:

24 Травня 2021

Як виграти суд і не позбутися водійського посвідченняЯк виграти суд і не позбутися водійського посвідчення
0/5
Усього голосів: 0

З огляду на статистичні дані, одним із найпоширеніших адміністративних правопорушень є керування автомобілем у стані сп'яніння (алкогольного, наркотичного або під впливом сильнодіючих лікарських засобів).

Правопорушення кваліфікується за ст. 130 КУпАП, а одним із видів відповідальності є позбавлення водійського посвідчення. На жаль, в практиці багато випадків, коли водія звинувачують без вагомих підстав. 

Варто зазначити, що позбавлення водійських прав — виключна прерогатива суду. На місці, відразу після складення протоколу, права можуть бути вилучені, а замість видані тимчасові.

Матеріали про адміністративне правопорушення розглядаються судом загальної юрисдикції протягом 3 місяців. В разі незадовільного для правопорушника рішення, його можна оскаржити в апеляційній інстанції.

Щоб правильно обґрунтувати свою правову позицію, довести невинність або вказати на порушення з боку працівників поліції вимог чинного законодавства, потрібна допомога висококваліфікованих фахівців. 

З цього приводу ви можете звернутися до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Завдяки багаторічному досвіду, ми знаємо, як виграти суд та не позбавитись посвідчення водія.

Основні аспекти

Ось на що треба звертати уваги:

  1. Правильність проведення медичного огляду для виявлення стану сп'яніння. Порядок регламентований Інструкцією. Крім явних ознак сп'яніння, під час медичного огляду можуть відбиратися біологічні середовища для дослідження — кров, сеча, слина, змиви зі шкіри. Також за допомогою алкотестеру можна встановити рівень алкоголю у видихаємому повітрі.
  2. Складення протоколу. Під час огляду місця події використовуються технічні засоби, вони обов'язково повинні проходити перевірку та мати відповідний сертифікат.
  3. Примірники протоколу, медичного висновку повинні вручатися фізичній особі, відносно якої складені такі документи.

Поради юристів

Якщо ви хочете оскаржити постанову або довести в суді першої інстанції свою невинуватість, прислухайтесь до наступних порад:

  1. Не відмовляйтесь від проходження освідування на стан сп'яніння, як на місці скоєння правопорушення, так і у медичному закладі.
  2. Якщо ви не згодні з висновками, напишіть про це детально у висновку. Ви маєте право відмовитись від підпису будь-яких документів.
  3. Залучайте свідків.    
  4. Не ігноруйте виклики до суду.
  5. Обов'язково треба звернутися за правовою допомогою до юристів.

Тільки фахівець зможе провести аналіз процесуальних документів, вивчити обставини справи та виявити недоліки, протиріччя з посиланнями на норми діючого законодавства. 

Щоб спростувати стан сп'яніння та залишитись з водійським посвідченням, потрібен досвід та знання нормативно-правової бази.

Коментарі:
    Додати коментар