Останні новини:

19 Червня 2019

Як закрити охоронне підприємство?Як закрити охоронне підприємство?
0/5
Усього голосів: 0

Початок 21 століття ознаменовано широким розвитком комерційних відносин, коли кількість різних бізнес структур зросло багаторазово. Сьогодні приватну діяльність здійснює безліч різних фірм, компаній, товариств, які, стаючи успішними, користуються послугами приватних же охоронних агентств. Але незважаючи на те, що охоронний бізнес дуже популярний і є дуже прибутковим, в їх діяльності є свої нюанси і небезпеки, здатні довести підприємство до ліквідації.

Особливості закриття охоронного підприємства

Охоронний бізнес - справа непроста і досить клопітка. Здійснювати охоронну діяльність мають право як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи в вигляді ТОВ та ПП. І якщо припинити офіційну діяльність фізичної особи досить просто, то закриття охоронного підприємства має свої особливості і «підводні камені».

Під ліквідацією підприємства будь-якої спрямованості мається на увазі припинення його офіційного функціонування як суб'єкта підприємництва. При ліквідації права та обов'язки ліквідованої структури не переходять до третіх осіб, тому проводиться звільнення всіх співробітників і повний розпродаж майна товариства. Закриття охоронного підприємства проводиться з урахуванням специфіки роботи, але по загальній для підприємств схемою.

В умовах ринку охоронних послуг експрес ліквідація приватного охоронного підприємства не є чимось рідкісним - ЧОПи теж можуть зазнавати фінансових труднощів і стати нездатними розрахуватися самостійно зі своїми кредиторами. Такі підприємства щоб позбутися від відповідальності за борги змушені йти на банкрутство і проходити процедуру ліквідації. Припинення діяльності може проходити через добровільно прийняте засновниками рішення або внаслідок примусової ліквідації через судове рішення.

Що потрібно для офіційного встановлення факту банкрутства ЧОП

Щоб офіційно визнати подальшу неспроможність охоронного підприємства вести господарську діяльність, необхідно зафіксувати наступні обставини:

  • нездатність ЧОП погасити вимоги кредиторів і борги державним органам по обов'язкових податків і зборів;
  • сумарна заборгованість повинна перевищити встановлений законодавством розмір боргу;
  • наявність судового рішення про визнання охоронного підприємства банкрутом.

При цьому найбільш значущим пунктом є останній, оскільки без судового рішення ЧОП нічого очікувати визнаний неспроможним і таким, що підлягає ліквідації.

Коментарі:
    Додати коментар