rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:



Як закрити ПП в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


В Україні дуже розвинений приватний бізнес, який в більшості випадків розвивається стабільно й успішно, але в деяких випадках малі підприємства не витримують конкурентної боротьби та піддаються закриття. Ліквідація приватного підприємства відповідно до законодавства досить складний і заплутаний процес, який можна вирішити тільки за допомогою залучення професіоналів в цій сфері.

При виникненні питання як закрити підприємництво в Україні, звертатися слід в компанію Легал Солюшнз, що має грандіозний досвід по ліквідації різних НП. Ми готові направити всі накопичені колективом знання і практичні напрацювання на вирішення питань якісної та швидкої ліквідації підприємств наших замовників.

Чому ми?

У нашій компанії підібрані фахівці високої професійної кваліфікації, готові виконати для вас цю складну роботу і забезпечити якісний своєчасний результат. Крім того, ми маємо:

 • багатим досвідом і неоціненними знаннями з усіх питань закриття підприємств, якими із задоволенням поділимося з нашими клієнтами;
 • безліччю позитивних відгуків попередніх клієнтів і їх похвальними рекомендаціями;
 • розумною і гнучкою ціновою політикою;
 • кваліфікованими фахівцями, справжніми майстрами своєї справи.

Для яких завдань послуга?

З внесенням змін до законодавства України перед багатьма підприємцями стало питання як закрити чп в Україні, щоб нічого не порушити та ліквідуватися правильно. Незважаючи на те, що це спростило процедуру ліквідації приватників, все ж краще буде довіритися професіоналам і не займатися самодіяльністю. Виконання робіт по закриттю ПП дилетантом, людиною далеким від юриспруденції, завжди існує висока ймовірність неточностей і помилок, які в подальшому можуть стати причинами великих неприємностей.

Фахівці Легал Солюшнз точно знають, як закрити чп і чітко уявляють всі нюанси, пов'язані з цим. З цієї причини робота професіоналів при закритті підприємства більш ефективна і результативна.

Переваги та особливості закриття ПП

Як закрити підприємництво і провести процедуру ліквідації - питання досить непросте, особливо якщо ПП накопичило великі заборгованості. Задіяні в процесі державні інстанції досить довго вивчають документацію по ліквідації, що дуже затягує процедуру за часом. Однак ретельна і скрупульозна перевірка документів на відповідність всіляких нормам і правилам передбачена законодавством, тому прискорити її зможуть тільки якісно і грамотно підготовлені професійними юристами документи, необхідні для закриття ПП.

Що входить в базову послугу?

 • підготовка і збір документації;
 • допомоги в написанні та подачі відповідної заяви до податкових органів;
 • підготовка заяв в державні фонди - пенсійний і соціального страхування;
 • закриття банківських рахунків та знищення печатки;
 • допомога в отриманні підтверджуючих документів про відсутність боргів;
 • взаємодія з державним реєстратором та контроль за занесенням ним необхідних відомостей до держреєстру;
 • консультація про те, як закрити чп на єдиному податку.

Етапи надання послуги

 • подача до органів реєстрації заяви з проханням про припинення підприємства;
 • збір документації та подача її на розгляд держорганами. У пакеті документів обов'язково повинні бути присутніми: довідка форми 22-ОПП; виписка Пенсійного фонду про відсутність у підприємства боргів; заяву на державну мову; квитанція про внесення плати за реєстрацію інформації;
 • отримання виписок про відсутність боргів перед іншими кредиторами. Одночасне зняття з податкового обліку;
 • підготовка розрахунку, скільки коштує закрити чп;
 • повторна подача через два місяці нового пакету документів для остаточного закриття ПП.

Які документи потрібно надати?

 • реєстраційну картку з припинення приватного підприємства за формою № 12 (оригінал);
 • паспорт засновника (оригінал);
 • довіреність на представника юридичної компанії, що займається закриттям ПП.

Тимчасових рамок для ліквідації та зняття з реєстрації приватного підприємства українським законодавством не передбачено, проте мінімальний термін становить зазвичай близько двох місяців. Найчастіше дата остаточного закриття ПП залежить від термінів позачергової перевірки податкової служби.



ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:



Коментарі:
  Додати коментар