Останні новини:

23 Квітня 2020

Який бізнес відкрити під час коронавируса?Який бізнес відкрити під час коронавируса?
0/5
Усього голосів: 0

Уже зараз зрозуміло, що коронавірус вельми небезпечний. І від нього постраждають багато галузей. Найпохмурішим виглядає майбутнє у туризму. Причини зрозумілі: кордони закриті, і у людей просто немає грошей на подорожі. Скорочення цього сектора на 50% цілком можливо.

З різницею приблизно в добу після виступу президента більшість операторів оголосили про зняття всіх турів на час карантину. Всі заброньовані заявки знімаються, а оплата переноситься на новостворені.

Утримайтеся від відкриття підприємств, діяльність яких пов'язана з міжнародною торгівлею. Вони зазнають збитків через скасування авіасполучень.

Громадський транспорт також переживає, як ви розумієте, не найкращі часи. Він зараз їздить з обмеженнями, виключно за перепустками. А ось відкрити службу таксі буде вельми вдалою ідеєю. Зараз для багатьох саме таксі - єдиний спосіб швидко дістатися на роботу.

Театри і кінотеатри закриті. Сфера культури дуже постраждала. Але нічого не заважає, наприклад, відкрити онлайн-кінотеатр. Зараз у людей досить вільного часу для перегляду фільмів і серіалів.

А що зі спортклубами?

Вони в основному працюють в звичайному режимі, з дотриманням правил санітарної обробки. Деякі з них навіть не пропонують заморозку абонемента, все йде, як зазвичай. Відкриття невеликого тренажерного залу, з урахуванням того, що у людей з'явилося більше вільного часу, може бути не такою і поганою ідеєю, але чистота там повинна бути бездоганною. Одночасно в залі в умовах карантину не може тренуватися велика кількість людей.

У ресторанів настав золотий час доставки. Але вже зараз зрозуміло, що очікується падіння ринку не менше, ніж на 25%. Елітні заклади відчувають себе гірше за все. А ось доставка піци, ролів, локшини, бургерів виглядає досить перспективно.

Приватні клініки: лікарі бояться ходити по домівках

Здавалося б: для приватної медицини зараз золотий час. Насправді, це не зовсім так, оскільки лікарі не поспішають ходити по домівках. Вони справедливо побоюються за своє здоров'я. Багато терапевти консультують заочно, онлайн.

Якщо ви хотіли відкрити сайт, де б лікарі консультували онлайн, саме час зробити це. Інформаційні сайти, медичні блоги також будуть відвідувані.

Супермаркети: поки без збитків, але невідомо, що далі

Люди скупилися на місяць вперед, настав зниження прибутку. Магазин не заробляє, коли товар пропадає з полиць. Тому відкриття продуктових магазинів зараз особливого прибутку не принесе. А ось для служби доставки продуктів саме час.

Отримати юридичну допомогу для започаткування бізнесу під час пандемії ви можете в компанії "Легал Солюшнз". звертайтеся:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • через онлайн-чат.
Коментарі:
    Додати коментар