ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77

Останні новини:

22 Травня 2018

Якщо збиток автомобілю завдано поганою якістю дорігЯкщо збиток автомобілю завдано поганою якістю доріг

Жахливий стан доріг завдає не тільки незручності учасникам дорожнього руху, а й часто призводить до масштабних аварій.

Кожен водій має право на відшкодування збитків, завданих його машині внаслідок невідповідності стану автомобільних доріг нормам, оскільки регулярно сплачує транспортний податок, кошти з якого передбачені на ремонт автошляхів. Тому навіть якщо Ви не порушили Правил, але все-таки потрапили у ДТП через аварійний стан дороги, передусім слід негайно зупинитись, увімкнути аварійну сигналізацію, встановити знак аварійної зупинки і викликати поліцію.

Для того, щоб в судовому порядку отримати страхове відшкодування, необхідно довести наявність шкоди, неправомірної бездіяльності дорожніх служб та причинно-наслідкового зв'язку між ними. Відповідно до закону «Про дорожній рух» саме дорожні служби як уповноважені органи власника дороги в особі держави або територіальної громади, повинні забезпечувати безпечний рух на дорозі, усувати пошкодження на ній, забезпечувати інформацією про аварійність дорожнього покриття та ін.

Працівник поліції зобов’язаний скласти адміністративний протокол на посадових осіб, на яких покладено обов’язок стежити за утриманням дороги. Також інспектор повинен скласти схему ДТП з зазначенням даних про глибину та ширину ями, відстань до узбіччя та точне місце розташування автомобіля. Така схема обов’язково підписується представниками дорожньої служби разом з Вашими зауваженнями за участю як мінімум двох свідків ДТП. Якщо ж представники дорожньої служби відмовляються ставити підпис, зафіксуйте таку відмову. При можливості зробіть фото розбитих доріг, які спричинили пошкодження авто.

Якщо ж працівник все-таки складає протокол на Вас, як на водія, Вам необхідно звернутись за кваліфікованою юридичною допомогою. Після складання протоколу Вас буде викликано в суд для розгляду справи про адміністративне правопорушення, де Ви маєте довести, що не порушували Правил дорожнього руху.

Юристи компанії «Легал Солюшнз» мають значний досвід у даній категорії справ, ми зможемо відстояти Ваші інтереси та досягти позитивного рішення суду. Наступним етапом у нашій роботі є стягнення коштів з організації, яка забезпечує ремонт даної ділянки дороги з метою відшкодування витрат на ремонт авто, а також моральної шкоди.

Отже, якщо Ви потрапили в дорожньо-траспортну пригоду, обов’язково звертайтесь за допомогою до нас. Юристи нашої компанії всебічно та якісно будуть представляти Ваші інтереси як в досудовому, так і в судовому порядку з мінімальними затратами Вашого часу та зусиль.

Коментарі:

    Додати коментар