Останні новини:

07 Червня 2022

Європейський союз готується прийняти водійські права українського зразка.Європейський союз готується прийняти водійські права українського зразка.
0/5
Усього голосів: 0

Після 24 лютого на територію Європейського союзу евакуювалися понад шість мільйонів громадян України. Як і всім дням усіх іноземців, для українців на території ЄС діє закон, за яким вони мають право керувати автомобілем протягом шести місяців з водієм документом своєї країни. Далі, необхідно скласти іспит з водіння та отримати права зразка європейського союзу. Новий іспит дуже затратний для біженців і вимагатиме багато часу та сил для подолання, зокрема мовного бар'єру.

Отримавши посвідку на проживання в Європейському Союзі, українці також отримують право на роботу в країні перебування. Водійські права в першу чергу необхідні для працівників транспортної сфери, але і для багатьох інших робіт наявність посвідчення водія є бажаною або навіть необхідною.

Єврокомісією було прийнято рішення розробки процедури прийняття посвідчення водія українського зразка на всій території Європейського Союзу. Це дозволить допомогти не лише біженцям, а й європейським транспортним компаніям, зацікавленим у працівниках.

Коментарі:
    Додати коментар