rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична оцінка стартапа і аудит Due diligence

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У сучасному світі люди хочуть з дитинства хочуть заробляти мільйони і мільярди доларів. І у багатьох з них це асоціюється зі створенням власного бізнесу. Все хочуть керувати кимось. Але ці школярі думають, що створити бізнес легко і просто, наприклад, їх мислення: зараз візьму у кого-небудь грошей, відкрию ресторан, відкрию готель, і будуть капати мені мільйони на мій рахунок. Але насправді це все не так. Тобі потрібно бути, по-перше розумним, працьовитим і мати безліч інших позитивних якостей. До того всякі дилетанти в цій справі, у яких відрубало голову в гонитві за грошима, біжать брати великі гроші в борг і відкривати прості, але дуже важливі речі. Давайте розберемо їх юридичну частину проекту.

Прикро те, що майбутні бізнесмени на початковій стадії свого проекту зовсім забувають, що потрібно буде вирішувати і юридичні питання.

Це відбувається через те що юні підприємці через обмеженість бюджету витрачають все на маркетинг, рекламу, так хочуть вже на ранньому етапі багато грошей, а щоб їх було багато потрібно поширювати свій товар на ринку, а для продуктивної реклами потрібно не мало грошей . Все ж в житті будь-якого бізнесмена настає момент, коли без інвестора ніяк. А коли вони з'являються, то з'являються юридичні питання через операції Due diligence.

Due diligence - процедура складання об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування, що включає в себе оцінку інвестиційних ризиків, незалежну оцінку об'єкта інвестування, всебічне дослідження діяльності компанії, комплексну перевірку її фінансового стану і положення на ринку. Простими словами інвестор розглядає твій проект з різних сторін

Due diligence буває різних типів: стратегічний, фінансовий, юридичний і т.п. З особливим ентузіазмом інвестор юридичну складову стартапу. Тобто Due diligence юридичної типу застосовується майже завжди. Але, щоб провалити цю перевірку молодим бізнесменам потрібно буде подбати за такими параметрами.

НАЯВНІСТЬ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ:

  • По-перше це самі реєстраційні дані вашої компанії. Без них вам нікуди. Вони потрібні вам для того щоб ваш бізнес був не тільки на ділі, а й формально. Також ці документи бувають різних типів, але це залежить від юрисдикції компанії.
  • Далі йде наявність угоди про нерозголошення конфіденційної інформації. Припустимо якщо ваш стартап грунтується на продажу унікального, нового продукту, то потрібно зобов'язати ваших співробітників про зміст цієї інформації в секреті не тільки усно, але і юридично.
  • Також потрібен корпоративний договір між співробітниками, так як інвестору важливо знати, хто, за що відповідає в проекті.

ОБ'ЄКТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

  • Підприємцю потрібно мати патенти на всі свої продукти

А також потенційний інвестор може запитати додаткову документацію: це може бути різні звіти про продажі, прибутку і витратах, різні договору.

Про все це може за вас побеситься компанія Легал Солюшнз - Юридичні послуги в Україні. А також вони можуть вам допомогти пройти процедуру Due diligence для стартапу успішно.

Отже, в цілому до цієї процедури варто підготуватися завчасно, а то ви можете опинитися "котом у мішку" в очах інвестора.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар