rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична допомога біженцям в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У багатьох містах, таких, як миколаїв, запоріжжя, кривий ріг, одеса, хмельницький, херсон, черкаси, ужгород, харків, біженці можуть отримати юридичну допомогу. Але особливо добре розвинена юридична допомога біженцям в києві . Однією з компаній, яка її надає, є юридична фірма «легал солюшнз». У ній працюють найкращі в україні фахівці з міграційного права.

Види допомоги біженцям

Підтримка біженцям необхідна в трьох площинах:

 • Матеріальна;
 • Юридична;
 • Правова.

Велика частина іммігрантів не можуть спочатку добре говорити на мові тієї країни, куди вони потрапили. Для них призначені послуги юридичної допомоги на іноземній мові. Деякі з мігрантів, можуть роками чекати юридичної допомоги. Перекладацькі послуги скорочують час отримання юридичної допомоги. Деякі біженці прибувають в чужу країну переляканими і розгубленими. Такі люди потребують допомоги на своїй рідній мові. І юридична фірма «легал солюшнз» надає такі послуги біженцям, дбаючи про них.

Допомога біженцям в оренді та купівлі нерухомості

Позбавлені доступу до правової інформації та юридичної підтримки, мігранти опиняються у вкрай скрутному становищі.

Без юридичної допомоги при оренді та купівлі квартири або будинку складно обійтися навіть українцю, не кажучи вже про біженців з іншої держави. Юристи допоможуть провести торг з власником житла і підготують необхідні документи для угоди купівлі-продажу або оренди, перевіривши попередньо нерухомість на юридичну чистоту.

Наші цілі в роботі з біженцями

Як ми допомагаємо громадянам інших держав, які опинилися у важкій життєвій ситуації через військових конфліктів або техногенних катастроф:

 • Ми надаємо біженцям інформацію про їхні законні права на території україни;
 • Допомагаємо таким особам відстоювати свої права, в т.ч. В судах всіх інстанцій;
 • Надаємо екстрену допомогу біженцям; виробляємо механізми захисту прав мігрантів;
 • Навчаємо співробітників основам міграційного права.

Хто біжить зі своїх рідних держав, і кого україна приймає? Жителі сирії та афганістану, сомалі та інших неблагополучних країн. У цих державах прості мирні жителі можуть стати жертвами військових і терористів.

Ми надамо вам юридичну допомогу. Зверніться до консультанта по міграційному праву. У разі відмови в отриманні статусу біженця шанси на його надання при повторному зверненні вкрай малі.

Як отримати юридичну допомогу біженцю?

Зв'яжіться з фахівцем по міграційному праву і задайте запитання:

 • По телефону;
 • Написавши за адресою електронної пошти, вказаною в розділі «контакти»;
 • Звернувшись в чат-бот в правому нижньому кутку екрану.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар