Останні новини:

26 Грудня 2017

Юридична допомога при ДТПЮридична допомога при ДТП
0/5
Усього голосів: 0

Якщо слідувати історії, то перша дорожньо-транспортна пригода серйозного рівня відбулося 10 років після того, як з'явився перший автомобіль. Наїзд на пішохода зафіксований в 1896 році. У наші дні, через стільки років після того трагічного випадку, статистика аварій на дорогах просто гнітюча. Кожен день в аварії потрапляє більше, ніж 360 автомобілістів. Яка б аварія не сталася, це в будь-якому випадку серйозний стрес. У такій ситуації мало хто може зберегти спокій і мислити тверезо. Велика кількість учасників ДТП просто не готова і не знає, яким чином потрібно себе вести з представниками дорожньої інспекції, щоб грамотно оформити протоколи про аварію. Але від цього багато чого залежить: вердикт по ДТП, доля страхових виплат.

Як демонструє практика, ті страхові фірми, які можуть похвалитися колосальним досвідом роботи в цій області, знаходять безліч причин, нібито правомірних, для того щоб істотно зменшити розмір виплат або взагалі відмовити в них. Водії часто позбавляються можливості вчасно і повноцінно отримати відшкодування збитку з боку винуватця ДТП або від страхової фірми. Тоді люди замислюються, що ж робити в таких ситуаціях?

Єдиний правильний вихід з ситуації - юридична допомога досвідчених фахівців по ДТП. Не варто покладатися на свої знання і досвід. Адже часто учасники ДТП, інспектори збивають з пантелику. Ви, перебуваючи в шоковому стані, можете навіть пропустити якісь важливі деталі, тісно пов'язані з подією або ж з процедурою оформлення документів. В такому випадку, на захист прав стане надійний юрист по ДТП. При необхідності, він відразу ж прибуде на місце того, що сталося зіткнення, допоможе зберегти спокій, попередить Вас про можливі помилки, які можуть обернутися в результаті неприйнятними наслідками, наприклад, відмовою по виплатах страховки.

Фахівці цієї компанії в даному напрямку працюють довго і якісно. Ці люди підтримають Вас у всіх ситуаціях, наскільки б заплутаними і складними вони не були. Вам забезпечується при необхідності консультаційна допомога з усіх питань щодо страховки, претензій до автосервісу або автовиробникові, по сфері законодавства. Також в їх обов'язки входить практична допомога у вирішенні спірних конфліктів.

Коментарі:
    Додати коментар