rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичний аутсорсинг кредитних портфелів для фінансових компаній

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Українські банки і небанківські фінустанови, зокрема мікрофінансові організації (МФО), нерідко стикаються з невиплатою за позиками з боку фізичних та юридичних осіб. Кредити можуть бути:

 • іпотечними (на житлову і комерційну нерухомість);
 • автомобільними;
 • інвестиційними, на розвиток бізнесу і закупівлю основних засобів;
 • споживчими;
 • освітніми.

Окрема категорія - мікропозики з мінімальними вимогами до заставного забезпечення, але високими відсотками.

Кредитним портфелем банку або МФО прийнято вважати залишок непогашеної заборгованості за виданими позики - простроченої або з приводу якої існують сумніви в поверненні.

Фінустанови можуть вибрати один із способів примусового стягнення невиплачених боргів, а також штрафів, відсотків, пені:

 • продати проблемну заборгованість факторингової (колекторської) компанії за невелику суму;
 • найняти штат додаткових юристів, які будуть займатися стягненням кредитних портфелів;
 • замовити аутсорсинг послуг в юридичній компанії.

Останній варіант - оптимальний, оскільки найм штату внутрішніх юристів зажадає витрат на організацію робочих місць та виплату заробітної плати. Якщо ви віддасте повноваження стягнути куплені борги колекторам, то також втратите кошти.

Компанія Легал Солюшнз пропонує комплексну юридичну допомогу по стягненню проблемних кредитів. Офіс знаходиться в Києві, можлива співпраця з фінансовими організаціями з інших міст України.

Що входить у наші послуги

Ліцензовані адвокати, які допомагають фінансових компаніям стягувати борги:

 • надають юридичні консультації;
 • здійснюють аналіз документів, кредитних договорів;
 • збирають доказову базу;
 • представляють інтереси клієнта в спорі з боржником - фізичною або юридичною особою;
 • беруть участь в досудовому стягнення позикових коштів;
 • виконують контроль за поверненням боргу;
 • оформляють право власності фінансової організації на предмет застави.
 • складають позов до суду, представляють інтереси клієнта в судовому засіданні;
 • при необхідності займаються складанням скарг на судові рішення в апеляційному та касаційному порядку.

Якщо неможливо обійтися без стягнення коштів в судовому порядку, ретельно простежимо за тим, щоб під час розгляду справи не порушувалися принципи чесності та об'єктивності.

У чому плюси аутсорсинг обслуговування підприємств зі стягненням боргів

Досвідчені юристи, які займаються політикою фінансування в питаннях заборгованості:

 • Найімовірніше вже неодноразово брали участь в подібних суперечках і зможуть допомогти вирішити проблему з мінімальними грошовими втратами.Уміють грамотно оформляти документи і аналізувати вже укладені раніше договори.
 • Прекрасно розбираються в законодавчих нормах, на відміну від колекторів дозволяють ситуації в рамках правового поля.

Крім того, згідно з діючими в Україні законами в деяких випадках представляють інтереси фінустанов в суді можуть тільки ліцензовані адвокати. Щоб отримати відповідне свідоцтво, штатному юристові знадобиться від 9 до 12 місяців. При розгляді справ, в яких сума спору становить понад 880 тис. гривень, участь представника обов'язково, з 170 тис. До зазначеної суми - на вибір фінансової організації, менш 170 тис. - не вимагають залучення в процедуру представників.

Чому аутсорсингові юридичні послуги за рішенням кредитних питань варто замовити у Legal Solutions

 • Стягуємо борги для фінансових компаній виключно на законних підставах.
 • Ряд співробітників компанії мають адвокатські свідоцтва і має право бути представниками фінустанов в судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій.
 • Перед початком співпраці складаємо детальний план проекту, надаємо звіт із зафіксованими результатами заходів.

Якщо ви не готові терпіти збитки від передачі права стягнення боргів колекторським службам і хочете заощадити на наймання штатних юристів - звертайтеся до наших фахівців. Отримати первинну консультацію ви можете в телефонному режимі або особисто в офісі ЮК, або у вас.

Переваги та недоліки різних методів роботи з проблемною заборгованістю

Спочатку проводяться телефонні переговори, але вони не завжди приносять результати. Необхідно використовувати грамотно психологічні методики впливу на боржника. Реструктуризація завжди вигідніше банку, ніж списання боргу. Можливо також банкрутство боржника, але процедура тривала і складна, недостатньо налагоджена в Україні.

Які проблеми пов'язані з недоліками чинного законодавства?

Деякі норми законодавства суперечать одна одній. І тому вирішити питання може тільки грамотний юрист по стягненню боргів.

Комплекс заходів по поверненню боргу

Можливе досудове вирішення питання шляхом відстрочки, розстрочки, договору реструктуризації, рефінансування, надання кредитних канікул. Краще рішення завжди знайде кваліфікований юрист, зваживши всі плюси і мінуси кожного способу. Суд - крайній захід, він невигідний банку.

Чи можна вимагати борг після закінчення термінів давності?

Можна відновити термін давності, але для цього потрібні певні умови. Наші юристи займаються такими питаннями.

Багато позичальників наївно вважають: після закінчення терміну давності кредитори гарантовано про них забудуть. Насправді: навіть після зазначеного в законі періоду кредитор має право звернутися до суду. Згідно з судовим рішенням, терміни на висування вимог про стягнення боргу продовжуються. Таке бувало не раз. Наша практика підтверджує, що трьома роками все не обмежується. Тому, якщо у вас проблеми з кредитом, краще все вирішити якомога швидше і краще в досудовому порядку, а не в суді. Банки, як правило, наймають сильних юристів, їх так просто не обійти, особливо людині без спеціальної освіти і релевантного досвіду.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Спори з шлюбно-сімейних відносинСім'я - основа суспільства, його найменша частка, чия атмосфера робить безпосередній вплив на процвітання не лише підростаючого покоління, але і цілої...
 • Житлові спориНемає нічого дивовижного в тому, що житлові спори є найбільш актуальними у сфері цивільних справ при судових розглядах. Часто, при самостійних діях, с...
 • Невиконання договірних зобов'язаньУ сфері підприємництва часто мають місце випадки, коли контрагент за договором не виконує взятих на себе зобов'язань. Завдання постраждалої сторони пр...
 • Захист інтелектуальної власностіЗахист прав інтелектуальної власності - дуже значимий і актуальний на поточний час розвитку ринкових відносин аспект юридично-правової діяльності в ук...
 • Спадкові спориСпори спадкового характеру вважаються найбільш важкими справами в цивільному праві. У них відбувається зіткнення як майнового інтересу на об'єкти спад...


Коментарі:
  Додати коментар