rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичний супровід з реєстрації на Амазоні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Amazon продовжує зростати і стрімко розвиватися, водночас у геометричній прогресії збільшуються можливості для створення бізнесу електронної комерції за рахунок продажу на сайті також зростають.

Останні тенденції вказують на те, що Амазон має величезний потенціал для підприємців електронної комерції. Однак, якщо ви хочете скористатися цими можливостями, ви повинні спершу пройти процес реєстрації продавця Amazon.

Практично у 100% випадків представники e-commerce потребують кваліфікованої допомоги юристів. Юридична компанія Legal Solutions пропонує клієнтам послуги з комплексного супроводу реєстрації на Амазоні.

Ми гарантуємо високу якість послуг, оперативність, експертність та індивідуальний підхід. Що хорошого в Amazon, так це те, що немає єдиного способу розпочати бізнес – від бізнес-моделі до продуктів. У нас в арсеналі є безліч способів, як досягти успіху на платформі.

Реєстрація на Амазоні: з чого розпочати?

Фахівці компанії «Легал Солюшнз» візьмуть на себе виконання таких завдань:

 1. Вибір оптимальної бізнес-моделі.
 2. Вибір методу реалізації – FBA або FBM.
 3. Вибір товарів.
 4. Реєстрація торгової марки
 5. Реєстрація продавця на платформі "під ключ".
 6. Вибір оптимального майданчика.
 7. Збір контактної інформації, необхідної для створення облікового запису.
 8. Перевірка кредитної історії тощо.

Які бізнес-моделі допомагаємо реєструвати?

Спектр наших послуг, пов'язаних із юридичним обслуговуванням процесу реєстрації на Амазоні, практично безмежний. Ми допомагаємо клієнтам зайнятися електронною комерцією незалежно від вибраної моделі. Ми допомагаємо зареєструвати:

 • Приватну торгову марку. Це процес ребрендингу/перейменування роздрібним продавцем продукту, який вже виробляється під їхньою власною торговою маркою або лейблом.
 • Оптову торгівлю. Це практика закупівлі недорогих товарів або товарів зі знижкою оптом на продаж окремими одиницями на роздрібному ринку.
 • Інтернет та/або роздрібний арбітраж. Арбітраж – це метод пошуку недорогих товарів або товарів зі знижкою у звичайних роздрібних магазинах (або на сайтах електронної комерції) з метою їхнього перепродажу в Інтернеті.
 • Дропшипінг. Це бізнес-модель, за якої продавець Amazon не зберігає власні запаси товарів, а натомість передає замовлення своїх клієнтів безпосередньо виробнику або постачальнику.
 • Ручну роботу. Продавці ручної роботи на Amazon - це люди, які створюють власні продукти ("вручну") для продажу на торговому майданчику.

Незалежно від того, який тип товарів для торгівлі ви вибираєте, важливо перевірити, чи матиме достатній попит такий продукт на торговому майданчику. Щоб провести детальний аналіз, ми оцінюємо 2 критерії — товари, які користуються максимальним попитом, та конкурентоспроможність.

Процес реєстрації на Amazon - алгоритм нашої роботи

Після виконання низки підготовчих та організаційних заходів фахівці юридичної компанії «Легал Солюшнз» супроводжують безпосередню процедуру реєстрації, яка складається з наступних етапів:

 1. Вибір оптимального облікового запису — індивідуальний або професійний (якщо ви збираєтеся продавати більше 40 товарів на місяць, найкраще зареєструватися як «професіонал». Навіть якщо ви займаєтеся продажем як хобі і не вважаєте себе професіоналом, цей план допоможе вам заощадити гроші).
 2. Створення облікового запису.
 3. Вказівка типу та місцезнаходження бізнесу. Місцезнаходження вашого бізнесу - це країна, де реально знаходиться ваш бізнес. Надзвичайно важливо, щоб зазначені дані були точними та достовірними, оскільки Amazon перевірятиме це.
 4. Вибір бізнес-об'єкта (приватний, державний бізнес, благодійна діяльність, фізична особа).
 5. Перевірка та введення анкетних даних.
 6. Заповнення форми ідентифікації.
 7. Вибір торгового майданчика.
 8. Введення платіжної інформації.
 9. Додавання інформації про продукт.
 10. Проходження перевірки. Для цього продавцю потрібно відповісти на низку запитань: назва магазину Amazon (незалежно від того, чи є у вас коди UPC для вашого продукту), чи є ви виробником та/або власником торгової марки товарів, які ви продаєте, якщо зареєстрований товарний знак для вашого продукту.
 11. Перевірка адреси.

Ми допомагаємо клієнтам захистити свої права та активи, тому пропонуємо налаштування двоетапної аутентифікації в обліковому записі.

Консультації від найкращих фахівців «Легал Солюшнз»

Юридичний супровід реєстрації на Амазоні не закінчується створенням та підтвердженням облікового запису. Ми допомагаємо клієнтам реалізовувати свої бізнес-ідеї та консультуємо з питань сплати комісій, зокрема:

 • реферальних зборів (плата, яку Amazon бере як комісію за продаж на своїй платформі, варіюється від категорії до категорії, але коливається в межах 12-40%, а більшість продуктів мають реферальну комісію у розмірі 15%);
 • за індивідуального продавця (фіксована сума у розмірі 0,99 доларів США);
 • зборів FBA (покриття витрат на доставку та обробку для Amazon);
 • інших зборів Amazon.

Україна входить до країн, допущених до реєстрації на Амазоні. Щоб мати право продавати на Amazon як підприємство або індивідуального підприємця, вам необхідно мати свідоцтво про започаткування бізнесу в Україні та кредитну картку з міжнародним (валютним) рахунком. Якщо ви збираєтеся продавати на Amazon як приватна особа, ви повинні бути резидентом України або іншої країни, зазначеної у списку.

Якщо ви хочете, щоб процес реєстрації на Амазоні був швидким, безхмарним, легальним та надійним, заручіться підтримкою спеціалістів Legal Solutions. Ми знаємо, як зробити ваш бізнес успішним та прибутковим!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар