rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Захист прав людини в Європейському суді з прав людини

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Пройшовши всі судові інстанції своєї країни та не отримавши задоволення законних вимог, кожен індивідуум може звернутися до міжнародної судової інстанції - Європейського суду з прав людини. Розташований він у Страсбурзі й займається розглядом звернень за фактами порушення прав людини. До його компетенції належать як індивідуальні скарги заявників, так і претензії цілих держав.

Цей незвичайний суд із захисту прав людини приймає постанови, які є обов'язковими для виконання державами-учасниками, і є останньою судовою інстанцією, що діє на принципах субсидіарності. На підставі цих постанов держави-відповідачі змушені вносити зміни в свою адміністративну та судову практику, яка не відповідає положенням Конвенції та захисту прав людини. Юрисдикція його поширюється на всі країни, які є членами Ради Європи, не залишилася осторонь від передових прогресивних держав і Україна.

Чому варто звертатися до Європейського суду з прав людини?

Чи варто звернутися до ЄСПЛ, якщо всі судові інстанції в задоволенні позову відмовили, та й формально закон на стороні того, хто порушує права конкретної людини, діючи в рамках законодавства? Для прийняття такого рішення слід розуміти відміну судової системи України від тієї, яку вважають за краще в Страсбурзькому суді. На сьогоднішній день ситуація така, що українські органи правосуддя у всіх інстанціях на перше місце ставлять буквальне тлумачення статей законів і відповідно приймають формальне рішення, що не задовольняє постраждалу сторону.

На відміну від нас захист прав людини в європейському суді з прав людини понад усе ставить ці самі права потерпілих і базується на принципі справедливості прийнятого рішення, що виключає можливість порушення таких прав. Наприклад, якщо ваше житло розташоване поблизу якого-небудь підприємства, в зоні викиду ним шкідливих речовин в атмосферу або водойму, то при дотриманні дозволених нормативів забруднення навколишнього середовища, вирішення на користь постійно піддаються негативним екологічним атакам жителям прийнято не буде, оскільки концентрація викидів НЕ виходить за межі норми.

Зовсім інакше на це дивиться європейський суд з захисту прав людини та цілком може стати на ваш бік і покарати кривдника. З цієї причини звернення зі скаргою до ЄСПЛ з великою часткою ймовірності відновить ваші зневажені права і відновить справедливість.

Як звернутися до Європейського суду з прав людини?

Перш за все необхідно зрозуміти, чи підходять обставини вашої справи під сферу розглянутих ЄСПЛ питань. Для цього доведеться уважно ознайомитися з текстом Конвенції, вибрати відповідні права і промоніторити прийняті рішення у подібних справах, звертаючи увагу на всі їхні нюанси, адже не виключено, що до вашої справи підійде з такою ж міркою. А ще перевірте, щоб не були пропущені встановлені терміни на подачу скарг, оскільки основний критерій - це дотримання терміну в шість місяців з дня порушення права.

Направлення справи на розгляд ЕСВЧ справа досить клопітка і не таке просте, як може здаватися на перший погляд. Навіть при хорошій теоретичній підготовці людині, незнайомому з юриспруденцією, буде складно орієнтуватися в статтях і судових прецедентах. Якщо ви серйозно зацікавлені у відновленні справедливості, доцільніше буде доручити представництво ваших інтересів професійно підготовленою юридичної компанії.

І ця послуга надається компанією Легал Солюшнз, провідної вітчизняної юридичної компанії, що спеціалізується на підготовці документів в європейський суд з прав людини і їх супроводі від імені клієнта.

Обробка скарг в ЄСПЛ складається з наступних частин

До комунікації з відповідачем (державою-порушником), коли відбувається первинне ознайомлення з поданими документами і суд вирішує, чи прийнятна дана скарга.

Комунікація прийнятої скарги держави-порушника, яка зобов'язана в установлений термін надати пояснення, по суті справи. В цей час ще можна вирішити питання мирно.

Термін розгляду заяви

Судячи з практики розгляду справ у ЕСВЧ, середній термін перебування його у виробництві варіюється від двох до п'яти років, в залежності від обставин і складності справи. Більш оперативні рішення судом приймаються з питань, де є небезпека негативного впливу на здоров'я або життя скаржиться, в деяких випадках остаточне рішення може бути прийнято навіть в лічені дні.

Порядок виконання рішення Європейського суду з прав людини

Відповідно до чинного законодавства, організація із захисту прав людини в Україні - це Державна виконавча служба. Вона покликана стежити за термінами, встановленими судом, і за беззаперечними виконанням його приписів. Що вступило в законну силу рішення європейського суду з прав людини має бути виконане, тому Верховний Суд України виносить свою постанову про перегляд рішень, прийнятих судами нижчих інстанцій. За умисне ухилення від виконання міжнародного судового рішення в українському законодавстві для посадових осіб передбачено позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Чому Легал Солюшнз?

Компанія Легал Солюшнз володіє колосальним неоціненним практичним досвідом по роботі з ЄСПЛ, який дуже знадобиться для отримання бажаного результату. Наші доблесні юристи підготують документи в необхідні терміни та в суворій відповідності з міжнародними вимогами. І хоча подача жадоба може бути здійснена без офіційного адвоката, все ж краще буде, щоб її складанням займався фахівець. Наші знання й участь в справах, що розглядаються ЄСПЛ дозволяють гарантувати високу якість виконання роботи!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

  • Оскарження комісій з перевірки пожежної безпекиНа сьогоднішній день в Україні повноваження з перевірки дотримання на підприємстві вимог пожежної безпеки належать Державній службі з надзвичайних сит...
  • Антимонопольні правилаРозвиток сучасного ринку, висока конкуренція в лавах його учасників дає змогу вдосконалювати антимонопольні умови і правила, порядок поглинання або ж ...
  • Оскарження рішень амку в судіЯкщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю в україні, вам необхідно дотримуватися норм, запропоновані антимонопольним комітетом україни (амку), нор...
  • Оскарження дій монополістів в амкуВ українській державі спостерігається ситуація щодо порушення монополістів ринку положень закону, що захищає конкуренцію в економічній сфері. Це негат...
  • Оскарження ППР для ФОПОднією з форм контролю виконання податкових зобов'язань фізособами-підприємцями є перевірки. За їх результатами видається довідка про відсутність пору...


Коментарі:
    Додати коментар