rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Заповнення заяви за формою DS-160

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


З 2009 року всім, хто бажає в'їхати на територію США, необхідно заповнювати спеціальну форму. Наша компанія знає всі тонкощі цього процесу. Ми сприяємо швидкому оформленню документів для виїзду за кордон як для туристичних, так і для ділових, навчальних цілей, для цілей лікування або зміцнення родинних зв'язків. Надаємо допомогу в заповненні заяви за формою DS-160 (анкети для посольства). Допоможемо заповнити анкету онлайн на сайті. Зверніть увагу, що діти також подають окрему анкету.

Комплексна послуга для бажаючих виїхати в США

Наша комплексна послуга для фізичних осіб щодо заповнення заяви DS-160 включає:

  • заповнення форми англійською мовою, ваше прізвище буде правильно транслітерувати;
  • При подачі заяви по анкеті DS-160 необхідно буде завантажити на сайт свою фотографію, зроблену протягом останніх шести місяців.

Щоб у вас все вийшло з першого разу, анкету взяли, а від поїздки залишилися лише приємні спогади, зверніться до нас за професійною допомогою. Ми проаналізуємо вашу ситуацію і надамо необхідну допомогу.

Трохи про співбесіду в посольстві США

Ця подія завжди викликає хвилювання, особливо у тих, хто їде перший раз і не дуже добре володіє англійською мовою. Але все можна вирішити, якщо заздалегідь озброїтися деякими необхідними знаннями.

На співбесіді в посольстві США в анкеті ДС-160 потрібна тільки сторінка з фотографією і зі штрих-кодом. Співбесіда триває 3-4 хвилини, ми підкажемо вам, які бувають питання і продумаємо відповіді.

Під час співбесіди тримайтеся впевнено, з гідністю. Мета офіцера в посольстві - переконатися, що вас можна пустити в країну без побоювань, що ви не уявляєте небезпеки, не є нелегальним мігрантом. Якщо ваша мета мирна і законна, чого боятися? Якщо ви чогось не зрозумієте, попросіть сформулювати питання інакше, підібрати інші слова.

Співбесіда - найважливіший, фінальний етап отримання дозволу на в'їзд в США. Ваша історія для офіцера повинна виглядати цілісною і логічною.

Як бачите, все просто і вирішується за 1-2 дня. З нашими кваліфікованими юристами все буде просто і швидко. Вони вивчать ваша справа і допоможуть не тільки заповнити форму, а й підготуватися до співбесіди. Питання можна передбачити, якщо вивчити особливо конкретно вашого випадку: ваш рід занять, мета поїздки, родинні зв'язки, попередній досвід поїздок за кордон. Пам'ятайте, що папери, які ви покажете, будуть не так важливі, як чіткі, впевнені і логічні відповіді на питання, які будуть задані вам візовим офіцером. Також враховуйте, що вас можуть опитати і за анкетою. Перед співбесідою обов'язково перечитайте її ще раз. А перше прочитання і перевірку на помилки зробіть ще перед відправкою онлайн. Важливо, щоб ті відомості, які будуть в анкеті, з вашими відповідями не розходилися. Успіхів!

Як отримати допомогу в заповненні анкети forma DS-160?

Запишіться на консультацію в зручний для вас час, і ми разом з вами правильно заповнимо форму. Крім того, наш юрист виробить для вас стратегію поведінки на співбесіді в посольстві. Нас можна знайти:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • через віконце чату на сайті "Легал Солюшнз".


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар