Останні новини:

21 Лютого 2022

Захист інтелектуальної власності у цифрову епохуЗахист інтелектуальної власності у цифрову епоху
0/5
Усього голосів: 0

У нашій державі є низка нормативно-правових актів, що регулюють захист прав інтелектуальної власності. Щоправда, не завжди законодавчі механізми працюють належним чином, хоча керівництво країни прагне навести все це відповідно до європейських та міжнародних стандартів.

Однією з особливо гострих проблем став захист інтелектуальних прав Інтернету. Глобальна цифровізація — це не лише прогрес, а й величезна проблема для багатьох правовласників, яким нелегко відстоювати свої права від несанкціонованого копіювання, розповсюдження чи фальшування на просторах глобальної мережі.

Здебільшого законодавство захищає права, виражені матеріальних носіїв. А віртуальні певною мірою залишаються беззахисними. На щастя, адвокати та юристи у сфері IT так не вважають, оскільки є ефективні інструменти та засоби захисту прав інтелектуальної власності.

Чим допоможе юрист?

Якщо вам потрібен надійний, професійний та реальний захист інтелектуальної власності у сфері IT, всю необхідну інформацію ви можете знайти на цій сторінці https://legal.ua/ru/zashhita-intellektualnoj-sobstvennosti.html.

Щоб уникнути проблем та правових наслідків у сфері захисту інтелектуальних прав, важливо своєчасно звернутися до юриста. Чим же допоможе спеціаліст:

 1. Надасть юридичну консультацію.
 2. Допоможе зареєструвати товарну марку на товар.
 3. Забезпечить юридичний супровід реєстрації найменування сайту (домена) як торговельну марку.
 4. Допоможе запатентувати цифрову продукцію.
 5. Захистить інтереси, зокрема у суді.

З якими проблемами стикаються правовласники в Україні?

Останнім часом зустрічаються ті самі проблеми як в Україні, так і за кордоном. Найбільш поширеними загрозами для правовласників стали:

 • присвоєння назв сайтів;
 • розкрадання програмних кодів;
 • несанкціоноване копіювання та розповсюдження чужого контенту;
 • використання торгових марок та брендів.

Захистіть свій бізнес ще на етапі стартапу. Найкраще рішення - звернутися за професійною юридичною допомогою!

Коментарі:
  Додати коментар