rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Сертифікація ISO 9001 - живе впровадження

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У чому сенс сертифікації ІСО? Допоможемо вам розібратися у всіх тонкощах процесу.

Оформлення сертифіката ISO 9001 необхідно підприємству в Україні, з метою створення йому позитивного іміджу та залучення інвесторів, нової цільової аудиторії, засобів масової інформації. Сертифікація вирішує завдання щодо поліпшення бізнес процесів всередині компанії, оптимізації виробництва, справедливої оцінки праці.

Міжнародна організація по стандартизації була створена з метою поліпшити якість продуктів і послуг. Вона розробила ISO 9001 - спеціальну систему стандартів, особливі правила організації бізнесу.

Впровадження ISO 9001 на підприємстві

Ми допоможемо не тільки отримати документ, але і провести живе впровадження ISO 9001 з урахуванням специфіки компанії. Навчимо ваш персонал роботі з документацією, яка додається до сертифіката.

Чи можна слідувати стандартам ІСО, не вдаючись до консультативної допомоги?

Впровадження ISO 9001 на підприємстві часом пов'язано з певними складнощами:

  • не кожна компанія готова виділити великий бюджет на консалтинг;
  • часто на підприємстві немає кадрів для навчання відповідальних осіб;
  • необхідно визначити вузькі місця в роботі компанії, змінити її структуру, а при необхідності - звільнити неефективних співробітників;
  • дуже часто виникає необхідність модернізації обладнання.

Будь-які зміни - це завжди складно. Ми допоможемо вам пережити цей непростий для компанії період і зрозуміти реальні бонуси від сертифікації. Ви отримаєте вдосконалену форму системи якості на підприємстві, збільшите його прибуток, розширите ринки збуту, зможете брати участь в тендерах і здобувати перемогу в них і багато іншого. Інвестиція в ІСО і навчання співробітників новим стандартам незабаром сповна окупають себе. Для підприємства починається новий етап ефективного виробництва і плідного міжнародного співробітництва. Споживачі починають проявляти до продукції більший інтерес, зростає попит на неї. Про зростання показників говорять відгуки наших задоволених клієнтів.

Послуга сертифікації підприємства від Легал Солюшнз

Покращуйте бізнес процеси і скоряйте ринок Європейського союзу разом з нами! Змініть систему роботи на підприємстві на краще вже зараз, і завтра ви досягнете відмінних результатів в Україні і за її межами, відкриєте нові перспективи. Ми допоможемо швидко і комфортно для бізнесу впровадити ІСО. Отримайте детальну інформацію у наших консультантів:

по телефону;

по електронній пошті;

через онлайн-чат.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар