Останні новини:

01 Серпня 2022

Зміна отримання в'їзних віз на територію ОАЕЗміна отримання в'їзних віз на територію ОАЕ
0/5
Усього голосів: 0

5 вересня 2022 року набуде чинності постанова ради міністрів ОАЕ про встановлення державного контролю над посольствами та консульськими органами, які представляють країну закордоном. Відтепер видача в'їзних віз проходитиме лише відповідно до конкретної, контрольної процедури.

У постанові чітко регламентується, що в'їзна віза, видана іноземцю, має визначати мету візиту на територію ОАЕ. Візи будуть поділятися на наступні категорії:

 • Туристична віза
 • Тимчасова або екстрена віза( (гостова)
 • Робоча віза
 • Віза на проживання (ВНП)
 • Віза для резидентів країн Ради партнерства країн Перської затоки та іноземних партнерів.

Федеральне управління з питань міграції, після схвалення компетентними органами, може надати іноземцю візу, яка дає іноземцю право на в'їзд, чи то одна чи кілька поїздок. Гостьова віза може бути видана головою органу, лише за умови, що серйозність мети приїзду в країну схильна.

У постанові зазначається, що термін перебування на території ОАЕ визначається відповідно до метою візиту, але не перевищує року, з обов'язковою сплатою встановленого мита та гарантії. Віза може бути продовжена на аналогічний період, якщо обґрунтовано серйозність причини продовження та сплачено належні збори. 

В'їзна віза з метою відвідування дійсна 60 днів з моменту її видачі, з можливістю продовження.

У разі, якщо метою відвідування плани візит іноземкою дружини до свого чоловіка, який є громадянином Ради партнерства арабських держав Перської затоки, дружина повинна мати посвідку на проживання в країні, громадянином якої є її чоловік.

Для отримання візи з метою виконання тимчасових робіт, роботи над короткостроковим проектом або роботи на ґрунтовному терміні, існує три умови:

 1. Тимчасовий трудовий договір
 2. Підтвердження придатності до роботи за станом здоров'я
 3. Схвалення Міністерства людських ресурсів та еміратизації

Віза для відвідування з метою вивчення можливості працевлаштування можлива за умови, що заявник є кваліфікованим робітником або є випускником одного з найкращих 500 університетів світу відповідно до кваліфікації затвердженої Міністерством освіти.

Віза на лікування може бути видана лише якщо гарантом/приймаючою стороною є ліцензований медичний заклад.

Також, існує гостьова віза для іноземців, які прибувають з метою навчання, стажування, підвищення кваліфікації. У цьому випадку гарантом/приймаючою стороною виступить університет, інститут або інша освітня установа, яка має ліцензію.

Спеціальні транзитні або тимчасові візи терміном до 96 годин плавання на території ОАЕ надається для мандрівників, що продовжують шлях (транзит), членів екіпажу, моряків. Також моряки та екіпажі можуть оформити тимчасовий візовий дозвіл з терміном перебування до 7 днів.

Робоча віза видається іноземцям на строк до 60 днів до закладу яких необхідно пройти процедуру оформлення посвідки на проживання.

Від проживання буває двох видів:

 • ВНП для роботи
 • ВНП без роботи

В обох випадках віза може бути перетворена без необхідності виїзду з країни після сплати встановленого мита. 

Для отримання ВНЖ в ОАЕ іноземець має бути здоровим і мати медичну страховку. 

ВНП надає власнику право на проживання в країні протягом двох років з можливістю продовження на певний період.

Зелений посвідка на проживання дає право підписання додаткових п'яти років з можливістю продовження на аналогічний термін 

Зелений вид на проживання видається іноземцю, який прибуває в країну для проживання як інвестор або партнер у комерційному проекті.

Багаторазова туристична віза строком до п'яти років може бути видана після виплати встановленого фінансового збору та фінансової гарантії, підтвердження банківського балансу у розмірі не менше ніж 4000 доларів США. Багаторазова віза дозволяє перебувати в країні безперервно терміном до 90 днів.

Коментарі:
  Додати коментар