ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Послуги адвоката в Києві
Рано чи пізно в житті кожної людини виникають ситуації, коли потрібна професійна допомога адвоката. Проблеми можуть бути пов'язані з чим завгодно: з нерухомістю, ДТП, спадщиною, позиками в банківських установах, розділом майна в зв'язку з розлученням, злочином. Причому найчастіше потрібна не тільки консультація, але і супровід справи в досудовому і судовому процесі, підготовка документів, оскарження дій державних органів та суду.

Потрібен адвокат, який зможе надати юридичну підтримку протягом усього процесу? Зверніться в ЮК «Легал Солюшнз». Послуги фахівця в будь-якій із галузей права обійдуться зовсім недорого, враховуючи ваші шанси на успішний результат справи. Ви можете отримати детальну консультацію в офісі компанії в Києві або адвокат приїде до вас в будь-який район міста: на Оболонь, Троєщину, Печерськ, Академмістечко, Виноградар, Позняки. Працюємо з фізичними і юридичними особами.

У яких справах працюють наші адвокати

Пропонуємо адвокатські послуги:

в адміністративних справах; у цивільних справах; у господарських справах, зокрема в сфері банкрутства; у кримінальних справах, в тому числі по ДТП; по сімейних справах (з розлучень, по аліментах, у спадок); по нерухомості, земельних питань.

Якщо ви шукаєте досвідченого адвоката по стягненню заборгованості, за кредитами в Києві, ми також готові вам допомогти. У компанії працюють фахівці з цивільного, господарського, сімейного та інших галузей права.

Що входить у послуги адвоката

Залежно від галузі права та складності справи фахівці компанії «Легал Солюшнз»:

 • проводять безкоштовні консультації по телефону;
 • консультують за плату в офісі ЮК або на вашій території;
 • детально аналізують обставини справи, оцінюють його перспективність;
 • здійснюють експертизу документів;
 • складають претензії, клопотання, позови до суду;
 • оформляють договори, контракти, мирові угоди;
 • врегулюють суперечки в досудовому порядку;
 • беруть участь в переговорах;
 • представляють інтереси клієнта в судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій, а також в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Перелік послуг не є вичерпним. У кожному конкретному випадку набір дій різний, адже наша мета - знайти рішення, яке допоможе успішно завершити процес.

Надаємо послуги адвоката в Києві як позивачеві, так і відповідачеві у справі, обвинуваченому, підсудному, потерпілій стороні, свідкам. При необхідності правозахисник виїжджає до клієнта на місце ДТП, в СІЗО. Адвокат супроводжує вирішення справи на користь підзахисного в кримінальних, цивільних, адміністративних, сімейних справах.

Скільки коштує найняти адвоката у Києві

Вартість адвокатської роботи залежить від безлічі факторів. Ціна на ряд послуг фіксована, інші оплачуються погодинно.

У загальну суму входять також:

 • виїзд адвоката до суду, на місце ДТП і т. д .;
 • участь в допитах, проведенні експертизи, виїмки, судовому засіданні;
 • виплати на користь третіх осіб (отримання довідок, дозволів, послуги кур'єра, пошти, копіювання і тиражування документів).

Умови та вартість послуг обговорюються в індивідуальному порядку під час консультації і детального ознайомлення адвоката з матеріалами справи

5 причин звернутися до компанії «Легал Солюшнз»

1.Робота на результат. Ви платите не за конкретно виконані дії, а за досягнення певної мети. Навіть якщо бажаного результату неможливо досягти на 100%, зменшити негативні наслідки можливо практично в будь-якому випадку. Крім того, ми не беремося за свідомо програшні справи.

 1. Доступність. Ціни на наші послуги невисокі в порівнянні з аналогічними на ринку. Оплачувати роботу адвоката ви можете по частинах.
 2. Індивідуальний підхід. В роботі юристів немає стандартних рішень, по будь-якій справі розробляється своя стратегія правозахисту.
 3. Оперативність. У невідкладних ситуаціях адвокат відразу виїжджає в потрібне місце, завжди враховуються процесуальні строки, які не можна пропустити.
 4. Конфіденційність. Інформація, отримана правозахисником під час роботи, не розголошується третім особам.

Як замовити послуги адвоката

Щоб проконсультуватися з фахівцем і домовитися про подальшу співпрацю, зв'яжіться з менеджером компанії по телефону, залиште замовлення в онлайн-формі або напишіть в месенджер. Наші контакти тут.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Податкові спориГоловним видом рішень, які підлягають оскарженню, є повідомлення від податкової з рішенням донарахувати податкові зобов'язання. Згідно з пунктом 14.1...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...