rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Військовий адвокат

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Практика показує, що більшість військовослужбовців зовсім не знають про свої права. Саме тому звернення до фахівців, діяльність яких пов'язана з цим напрямком, дозволить виключити багато різних проблем. Якщо вам потрібна консультація або допомога військового адвоката, зверніться до фахівців нашої компанії.

Хто такий військовий адвокат?

Військовий адвокат – спеціаліст у сфері юриспруденції, який надає правову допомогу призовникам та військовозобов'язаним. Ця людина повинна мати юридичну освіту та служити у ЗС країни.

Наразі послуги військового юриста на території України дуже актуальні. Це пов'язано з воєнними діями, які відбуваються на території країни.

Військовий адвокат: переваги та недоліки професії

У армійському середовищі юристи користуються повагою, проте інтерес до цієї професії викликаний не лише її престижністю. Не менш важливими є її переваги, як:

 1. Відмінні перспективи для професійного зростання, при цьому сходження кар'єрними сходами відбувається за заздалегідь відомими і чіткими правилами.
 2. Наявність соціальних гарантій: як і інші військовослужбовці, юристи користуються безкоштовним медобслуговуванням, отримують житло тощо.
 3. Пристойна зарплата та висока пенсія.
 4. Відсутність страху втратити роботу, незалежність від економічної ситуації.

Головний мінус професії – та обставина, що юрист з військового права, як і будь-який офіцер, не належить собі до виходу у відставку. Крім цього, йому доведеться стикатися:

 • постійними фізичними та психологічними навантаженнями;
 • великою відповідальністю, ступінь якої зростає у міру кар'єрного зростання;
 • регулярною розлукою з сім'єю, відрядженнями;
 • ненормованим робочим днем.

Які послуги надає адвокат у військових справах?

Військові адвокати та юристи готові надати допомогу у різних форматах, ви можете звернутися за консультацією в телефонному режимі, використовуючи мережу інтернет, безпосередньо прийти в офіс, особисто чи через посередників, адже не завжди є час звернутися за допомогою, коли ви несете службу .

Фахівці готові надати допомогу в оформленні документів, представляти ваші інтереси в державних органах та суді за потреби.

Військові дії порушують не тільки суверенітет і межі держави, але й законні права народу, особливо страждають військові, які тілом і духом обороняють суспільство і країну, і які самі потребують захисту, зокрема правової.

Адвокат з військових справ може допомогти у вирішенні низки питань:

 • мобілізації, можливості виїзду за кордон та перевищення владних повноважень військкоматом;
 • незаконна мобілізація та порушення правил вручення повісток;
 • правопорушень та злочинів під час проходження служби;
 • отримання кваліфікованої допомоги з отримання пільг та виплат;
 • оскарження притягнення військовослужбовця до дисциплінарного чи іншого виду відповідальності (адміністративної, кримінальної);
 • вихід на пенсію та перерахунок військових пенсій;
 • оскарження рішень про відмову у виплаті одноразової грошової виплати/компенсації (у разі отримання поранення, травм під час війни, смерті – для членів сім'ї загиблого військовослужбовця).

І це лише невеликий перелік ситуацій, вирішення яких надається. Докладніше можна дізнатися у представників компанії. Контакти наведено на сайті.

Військовий адвокат у Києві: чому варто звернутися до фахівця?

Під час дії військового стану на території країни або у разі повної мобілізації громадянам потрібна додаткова допомога. В основі обов'язків юриста входить захист порушених прав не лише військовослужбовців, а й членів їхніх сімей. Фахівці знають відповіді на поширені та суперечливі питання особливостей мобілізації та військової служби, а також виникнення військових правопорушень, які без їхнього втручання вирішити дуже важко, а то буває й неможливо.

Зараз дуже актуальним є звернення наших захисників державного суверенітету до «охоронців права». Це пов'язано з тим, що належне рішення сьогоднішніх життєвих та небезпечних випробувань через агресивні дії сусіда не на високому рівні, тому що гідних юристів знайти досить проблематично.

Якщо у вас виникли схожі нещастя, біда, через війну або просто правова полеміка – необхідно звернутися до нас.

Якими професійними знаннями повинен володіти військовий адвокат?

У своїй професійній діяльності військовий юрист спирається на Кодекс адміністративного судочинства країни, що містить низку положень, що суттєво відрізняються від норм Цивільного процесуального кодексу. Йому необхідно, крім цивільного, знати військове законодавство,починаючи з № 53-ФЗ «Про військовий обов'язок...» і закінчуючи наказами міністра оборони, та постійно відстежувати всі зміни нормативних актів.

Тільки той, хто орієнтується у всіх законодавчих документах, зможе стати справді добрим військовим адвокатом.

Професійні консультації військового адвоката

Якщо ви зіткнулися з питанням, які стосуються військової сфери, варто передусім проконсультуватися з фахівцями.

Військовий адвокат – це вузькоспеціалізований спеціаліст, який займається виключно «армійською» тематикою. Він має величезний практичний досвід і тісну взаємодію саме з представниками даної системи, що дозволяє йому виконувати свою роботу найбільш ефективно.

Армія – це цілий світ, який живе за своїми законами, негласними розпорядженнями та наказами. Для максимально результативного надання юридичної допомоги військовослужбовцям військовому юристу знадобляться документи, які чітко відображають проблему.

Наприклад, якщо громадянин звертається до адвоката у військових справах з метою оскарження результатів медкомісії, то й надати він має:

 • сам протокол комісії;
 • усі медичні документи, що відображають стан здоров'я призовника і здатні довести, що комісія не має рації.

Якщо ж за консультацією військового юриста звертаються з метою отримання соціальних пільг, то потрібно надати:

 • документи, що підтверджують факт служби у зоні АТО;
 • все документально підтверджена взаємодія з цього питання зі своїм начальством.

Військовому адвокату знадобиться все: від подання заяви на пільги до відповіді на цю заяву.

Висококваліфікована допомога адвоката

Якщо вам потрібна консультація військового адвоката, зверніться до фахівців нашої компанії. Головними перевагами співпраці є:

 • надійність;
 • оперативність;
 • індивідуальне рішення;
 • гарантії якості;
 • невисока вартість послуг.

Щоб скористатися послугами спеціалістів компанії, залишайте заявку на сайті. Менеджер зв'яжеться із Вами для уточнення деталей співробітництва. Контакти наведено на сайті.

Скільки коштують послуги військового адвоката?

Ціна на послуги військового адвоката в Києві залежить від кількох моментів:

 • рівень складності поставленого завдання;
 • досвід фахівця;
 • регіон обслуговування;
 • вимоги клієнта.

Зверніться до представника компанії, щоб дізнатися про деталі. Довіряйте професіоналам.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Адвокат з усиновлення під час війниКомпетентний супровід процесу та консультації Військовий стан вносить зміни до багатьох процесів, і це кожен відчуває на собі. Юридична сфера також н...
 • Адвокат з розлучень під час війниПотрібен адвокат з розлучень під час війни: до кого звернутися? Війна не ставить життя на паузу, і всі ситуації, що траплялися у відносинах між людьм...
 • Адвокат із компенсації збитків під час війниЯк отримати відшкодування за пошкодження нерухомості: допомога адвоката щодо компенсації збитків під час війни? У тих, хто зіткнувся безпосередньо з ...
 • Реєстрація підприємств під час війниЧи виконується реєстрація підприємств під час війни: які особливості запуску нового бізнесу та перереєстрації Війна тягне за собою велику кризу еконо...
 • Ліквідація підприємств під час війниЛіквідація підприємств під час війни: які етапи та дії необхідно виконати? Все змінилося з масштабуванням військових дій в Україні, і багато підприєм...


Коментарі:
  Додати коментар